Щиро, видовищно, феєрично! «Контінентал Фармерз Груп» привітав аграріїв із професійним святом

352

«Контінентал Фармерз Груп» – один із найбільших виробників та експортерів сільськогосподарської продукції в Україні, компанія, що здійснює значний вплив не лише на економіку галузі, а й на соціальний розвиток територій, адже працює чітко та прозоро, стійко приймає усі виклики та впевнено крокує до успіху.

У Тернополі в залі Палацу культури «Березіль» ім. Леся Курбаса 22 листопада Компанія «Контінентал» провела урочистості, присвячені Дню працівника сільського господарства. Під час заходу керівники Компанії підбили підсумки виробничого сезону 2019 року, а також подякували та вручили нагороди тим, з ким тісно та плідно працювали цілий рік.

На свято завітали працівники агрохолдингу з п’яти областей Західної України, де «Контінентал» обробляє землі, – Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської, а також представники місцевої влади, очільники громад і партнери.

Щиро, видовищно, феєрично! Саме так можна охарактеризувати цей захід. Організатори доклали всіх зусиль, аби кожен присутній відчував себе почесним гостем, та у теплій, дружній атмосфері міг поспілкуватися з колегами та відпочити душею від важких аграрних буднів.

Урочистості розпочалися з вітального слова Генерального директора Компанії «Контінентал» Георга фон Нолкена.

«Сьогоднішній день для мене дуже важливий, адже після успішного злиття агрохолдингу «Мрія» та «CFG» ми вперше відзначаємо свято як об’єднана єдина Компанія. Відтак, я щиро вдячний усім людям, які долучилися до цього процесу. Підсумовуючи рік, що минає, хочу зазначити, що головних цілей, які ми перед собою ставили, нам вдалося досягти, і я впевнений, що ми зможемо разом рухатися у майбутнє», – сказав пан Георг.

У своєму виступі Генеральний директор також озвучив основні досягнення цього року, зокрема, серйозні інвестиції у Компанію у сумі 56,5 млн дол., з яких більше 70% – в оновлення парку сільськогосподарської техніки, спецтехніки, автотранспорту та ін. (загалом 200 одиниць).

Андрій Григорів, директор з інтеграції Компанії «Контінентал» підкреслив, що одним із головних досягнень Компанія вважає завершення процесу інтеграції двох бізнесів («Мрія» та «CFG») в єдину повноцінну потужну Компанію.

«Одним із найсуттєвіших успіхів цього сезону є те, що нам вдалося пов’язати два дуже різні підприємства. Після придбання «МРІЯ Агрохолдинг» у кінці 2018 року виникла необхідність об’єднання двох агрокомпаній зі значними відмінностями, серед яких земельний банк і географія присутності, оргструктура, система обліку звітності й організація основних бізнес-процесів. Оскільки всі працівники Компанії «Контінентал Фармерз Груп» чудово усвідомлювали, що вони роблять, для чого вони це роблять і як, процес інтеграції відбувся злагоджено та згідно зі запланованим графіком. Це наша спільна заслуга. Тепер у нас є єдина команда, з якою ми дивимося у майбутнє під одним кутом», – поділився пан Андрій Григорів.

Нонна Шмідік, директорка департаменту з комунікацій та соціальних проєктів Компанії «Контінентал» розповіла про активну соціальну політику Компанії.

«Цьогоріч на соціальну допомогу Компанія скерувала 24 млн грн. Традиційно ми підтримали проєкти, спрямовані на благоустрій наших сіл, на ремонт доріг, на допомогу армії, на освіту, на розвиток культури, медицини, спорту. Водночас агрохолдинг сприяє розвитку кооперативного руху. За підтримки Компанії створено вже 32 кооперативи (13 пасічних, 10 ягідних, 5 молочних, 2 зі сушення, 2 з інших напрямів). У фокусі – удосконалення їхньої діяльності та створення доданої вартості», – відзвітувала Нонна Шмідік.

Під час святкування Дня працівника сільського господарства керівники Компанії не лише пригадали досягнення, а й відзначили тих, хто сприяв їхній реалізації та показав найвищі результати впродовж сезону.

Нагороди отримали працівники різних підрозділів Компанії. Із кластеру «Тернопіль» відзначили Романа Підгірняка, Миколу Федоришина, Михайла Шустака, Ярослава Колодія. Із кластеру «Полісся» нагородили Андрія Василюка. Із кластеру «Поділля» відзнаки отримали Роман Коберніцький та Михайло Миргород.  Із кластеру «Кам’янка-Бузька» нагородили Богдана Римаря. Із кластеру «Галичина» відзначили Стефана Возінькевіча. Із кластеру «Самбір» – Олега Тимчишина та Юрія Пацулу. Із кластеру «Картопля» отримали свої нагороди Ігор Синяк, Богдан Калатало, Василь Цимбалістий. Із підрозділу АТП найкращі результати показали Ярослав Дідюк, Михайло Бабій, Іван Войтков.

Найвищі виробничі показники за підсумками сезону показав кластер «Самбір», який визнано найкращим кластером року. Звання кращого елеватора року здобув елеватор «Борщів».

Також особливі високі відзнаки отримали й інші співробітники «Контіненталу». Зокрема, Орденом «За розбудову України» за видатні заслуги та наполегливу працю, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, спрямовані на розвиток й утвердження суверенітету держави, були нагороджені Василь Осадчук, Іван Шустак, Надія Маленчук, Дмитро Мороз, Ірина Савка. Орден «Хрест Слави» за патріотизм, мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку, проявлені у боротьбі за незалежність України під час проведення операції Об’єднаних сил на Сході України, здобули: Тарас Кравець, Роман Калатало, Іван Севера, Володимир Черкас, Микола Манєнков, Андрій Болюбаш, Михайло Буняк, Іван Кушка, Юрій Кондрат’єв, Василь Боянівський, Павло Загроцький, Євген Миджин, Сергій Миць, Юрій Скалій, Юрій Ященко, Мирон Захарчишин, Юрій Молдован, Назар Пелишко.

Наостанок Георг фон Нолкен озвучив стратегічні цілі Компанії на наступний рік, серед яких: продовжувати покращувати свої виробничі показники, нарощувати технічні потужності, залишатись надійним партнером для сільських громад і дбати про розвиток Компанії, її працівників, пайовиків і держави.

Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here