ADAMA залишається самостійною одиницею у щойно сформованій Групі компаній Сингента – лідера індустрії

196

Хен Ліхтенштейн призначений на посаду фінансового директора Групи, також відповідатиме за стратегію та інтеграцію.

Ігнасіо Домінгез призначений на посаду генерального директора ADAMA; Авірам Лахав – заступника генерального директора ADAMA та на посаду генерального директора дочірніх компаній ADAMA Agricultural Solutions, якими ADAMA володіє в повній мірі.

 5 січня 2020 року компанії ChemChina та Sinochem оголосили про те, що вони консолідують свої бізнеси, що пов’язані з сільським господарством, в один холдинг всередині ChemChina, реєстрація Шанхай, з назвою Syngenta Group Co (Група компаній Сингента). Очікується, що Група стане світовим лідером у виробництві ресурсів для сільського господарства: засобів захисту рослин, насіння, добрив, додаткових сільськогосподарських і цифрових технологій, а також новітньої розвинутої мережі дистрибуції в Китаї, допомагаючи аграріям по всьому світу.

Бізнеси, що входять в нову Групу: ADAMA (надалі Компанія), Syngenta та відповідні сільськогосподарські підрозділи Sinochem – протягом останнього року зробили значні кроки у напрямі співпраці. Як результат – отримані додаткові прибутки, завдяки ефективному використанню сил у закупці та заощадженням на виробництві. Створення Групи сприятиме подальшому співробітництву компаній та більш ефективному використанню визначених синергічних можливостей.

ADAMA стає самостійною компанією всередині щойно створеного лідера галузі через вклад у Групу тій частині своїх акцій, що належать ChemChina. Не відбувається ніяких змін у фактичному контролі над Компанією. Штаб-квартира ADAMA залишається в Ізраїлі, акції і наділі котуватимуться на Шеньчженській Фондовій Біржі (Shenzhen Stock Exchange). Також ADAMA зберігає свій унікальний бренд та позиціонування.

Хену Ліхтенштейну (Chen Lichtenstein), Президенту та генеральному директору ADAMA, запропонували зайняти посаду фінансового директора Групи компаній Сингента, також він відповідатиме за стратегію та інтеграцію. Це базується на його 14-річному досвіді роботи в ADAMA та на значному досвіді роботи на ринках капіталів. Останні шість років пан Ліхтенштейн на посаді генерального директора Компанії досяг значних успіхів у фінансових результатах, а також у здобутті долі ринку. За часи його керівництва ADAMA стала успішною публічною компанією, акції якої сьогодні котуються на Шеньчженській Фондовій Біржі (Shenzhen Stock Exchange). До керівництва компанією ADAMA, пан Ліхтенштейн був Президентом та генеральним директором Китайської Національної Агрохімічної Корпорації (CNAC), стратегічного бізнес-підрозділу ChemChina, а також виконавчим директором Goldman Sachs у Нью-Йорку та Лондоні. Пан Ліхтенштейн працюватиме в офісі в Базелі, Швейцарія.

Френк Нінг (Frank Ning), голова ради директорів компаній ChemChina та Sinochem, стає головою ради директорів нової Групи. Після завершення передачі Групі акцій ADAMA очікується, що Хен Ліхтенштейн залишиться у складі ради директорів ADAMA. До нього приєднається Ерік Фірвальд (Erik Fyrwald), генеральний директор нової Групи, який замінить Yang Xingqiang на посаді голови ради директорів.

Очікується, що Ігнасіо Домінгез (Ignacio Dominguez), натепер один із Комерційних директорів (CCO) ADAMA, буде призначений на посаду Генерального директора ADAMA. Пан Домінгез провідний експерт у царині засобів захисту рослин. Його одноголосно вибрали очільником ADAMA, який проведе компанію через наступний етап зростання. Він має майже 20-річний досвід в Компанії і входить до складу Виконавчого комітету, що керував трансформацією бізнесу Компанії протягом останніх декількох років. Пан Домінгез був однією з рушійних сил у створенні та втіленні глобальної комерційної стратегії Компанії.

Очікується, що Авірам Лахав (Aviram Lahav), фінансовий директор ADAMA, на додаток до обов’язків, що виконує тепер, буде призначений на посаду заступника генерального директора ADAMA та на посаду генерального директора ADAMA Agricultural Solutions (дочірнього підприємства, що на 100% належить ADAMA). Пан Лахав приєднався до ADAMA 2010 року. До того часу він працював генеральним директором компанії Synergy Cables (публічна виробнича компанія). Також він працював на посаді фінансового директора, потім комерційного директора, і в кінці кінців генерального директора Delta Galil Industries протягом 11 років. 2000 року він отримав нагороду в Ізраїлі у номінації «Кращій фінансовий директор року».

Шауль Фрідланд (Shaul Friedland), один із комерційних директорів (CCO) ADAMA, буде єдиним комерційним директором ADAMA, керуючи комерційною діяльністю Компанії по всьому світу. Джо Кркоска (Joe Krkoska) залишається на своїй посаді Вице-Президента, керівника виробництва по всьому світі.

Очікується, що ці призначення набудуть чинності протягом першого кварталу 2020 року.

Під час оголошення, Президент та генеральний директор ADAMA Хен Ліхтенштейн зазначив: «ADAMA ніколи не була сильнішою. Наші фантастичні люди разом створили компанію з чіткою стратегією та напрямом, здатну постійно зростати та впевнено рухатись у бурхливому океані нашої індустрії, що не є спокійним останні роки. Я переходжу на цікаву, але не просту посаду у Групі компаній Сингента та з нетерпінням чекаю використання свого досвіду та можливостей. Впевнений, що Ігнасіо вестиме компанію у напрямі подальшого зростання та нових досягнень. Я бажаю йому та Авіраму, Шаулю, Джо, а також усій ADAMA величезного успіху у майбутньому».

Ігнасіо Домінгез, щойно призначений генеральний директор ADAMA, сказав: «Я схвильований тим, що разом із колегами ми керуватимемо такою дивною компанією. Я провів у компанії останні 20 років, був частиною керівництва та Виконавчого комітету понад 10 років. З нетерпінням чекаю продовження темпу наступу у стратегічному напрямі. Наша мета – дослухатися до наших клієнтів по всьому світу та піклуватися про них, а також використовувати нові можливості співробітництва всередині Групи. Разом з людьми ADAMA, з їхньою пристрастю та відданістю, я впевнений, ми досягнемо нових вершин».

Про ADAMA

ADAMA Ltd. – один зі світових лідерів виробництва засобів захисту рослин. Ми прагнемо створити простоту у сільському господарстві – пропонуємо аграріям ефективні продукти та послуги, що спрощують їхнє життя та допомагають їм зростати. ADAMA має один із найбільш повних і диверсифікованих портфелів, що містить унікальні, якісні продукти. Наша майже семитисячна сильна команда допомагає аграріям у більш ніж 100 країнах, забезпечуючи їх рішеннями для контролю бур’янів, комах і хвороб, що сприяють покращенню врожаїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here