Зрощуй та зростай!: BASF презентував нові продукти на 2020 рік

376

21 січня український департамент Agricultural Solutions компанії BASF провів конференцію практичних рішень під гаслом «Зрощуй та зростай!». Під час заходу представники компанії презентували вихід на ринок нових продуктів — інноваційного фунгіциду для зернових Пріаксор™ та удосконаленого гербіциду для кукурудзи Стеллар® Плюс. Також на заході були представлені гібриди насіння соняшнику та ріпаку.

«Ми надзвичайно пишаємося, що цього року компанія BASF вкотре пропонує ринку інноваційні рішення – від ІТ-розробок до новітніх формуляцій препаратів для зернових, кукурудзи та соняшнику. Адже розуміємо: ефективно зрощуючи, ми зростаємо всі разом», — коментує Маттіас Хорш, директор з маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF.

Вже 2020 року українські аграрії зможуть випробувати нові продукти у себе на полях. Пріаксор™ – інноваційний Ксеміум®-вмісний препарат, який завдяки унікальній формуляції здатний відмінно закріплюватися та розподілятися на рослині, проникати всередину та нейтралізовувати патоген. Серед основних переваг Пріаксор™ — ефективна дія проти складноконтрольованих хвороб на зернових культурах, яку було доведено на дослідних полях у Франції, Польщі, Болгарії, Румунії, Великій Британії та Україні. Також, згідно з проведеними дослідженнями, препарат має норму виливу від 100 літрів на гектар, що дозволяє за менший час обробити більшу площу посівів.

Інший препарат, удосконалений гербіцид Стеллар® Плюс, завдяки вмісту в складі прилипача, добре тримається на рослині та ефективно проникає всередину бур’яна. Не зважаючи на можливі несприятливі погодні умови – сильні дощі чи поривчастий вітер – прилипач посилює дію препарату. Головна діюча речовина, топрамезон, забезпечує тривалу ґрунтову дію. А тому препарат захищає посіви протягом усього сезону. Достатньо однієї обробки для отримання результату.

Стеллар® Плюс — це покращена версія знайомого всім українським аграріям Стеллар®. Завдяки наявності допоміжного прилипача у складі, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів», — коментує Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Також під час презентації аграрії могли ознайомитися з насінням гібридів соняшнику (ЕС Лоріс СЛП та ЕС Каприз СЛП) та ріпаку. Високий результат сходження посівів  досягається завдяки застосуванню унікальної технології компанії BASF – Clearfield®Plus. Вона поєднує останні досягнення генетики та ЗЗР.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here