AGCO Corp презентувала революційну сівалку Fendt Momentum

209

AGCO Corp презентувала революційну сівалку Fendt Momentum у Північній Америці. Ґрунтуючись на відгуках та очікуваннях, ця сівалка може стати поворотним моментом в галузі, це обумовлено вимогами до підвищення ефективності та точності укладання насіння, – йдеться у повідомленні інформцентру компанії.

Сівалка Fendt Momentum / Фото fendt.com

Сівалка Momentum оснащена інноваційною системою SmartFrame, що представлена окремою рамою з рядковими секціями, яка здатна копіювати поверхню поля, відхиляючись на відстань до 68 дюймів (172 см), щоб забезпечити контакт рядкових секцій з ґрунтом.

«Ми відчуваємо, що це найбільш передова агрономічна сівалка в галузі», — наголосив Боб Крейн, старший віцепрезидент і генеральний директор AGCO в Північній і Південній Америці, під час прес-конференції.

Нова сівалка оснащена трьома незалежними інтелектуальними секціями, які працюють в автоматичному режимі, гарантуючи, що рядки на кожній секції підтримуватимуть ідеальну глибину посіву. Запатентована гідравлічна система зі сенсорним управлінням стежить за кутом нахилу паралелограмних кріплень рядкових секцій для автоматичного регулювання висоти рами, підтримуючи кріплення в горизонтальному положенні. А фронтальне розміщення широких тандемних коліс, що йдуть по одній колії, виключає ущільнення рядів.

«Momentum розроблена для розміщення кожної насінини на оптимальну глибину та на оптимальну відстань одна від одної, незалежно від коливань вологості ґрунту, типу ґрунту, рівня залишків, рельєфу місцевості або робочої швидкості», — сказав Алекс Лундгрен, менеджер із продукції, Global Crop Care, Seeding & Tillage в AGCO.

Сівалку Momentum можна оснастити (опція) насіннєвими трубами SpeedTube від компанії Precision Planting, у такому разі вона може працювати зі швидкістю до 16 км/год.

Вісім моделей сівалок 2021 року мають 16-, 24-, 32-, 36- і 48-рядні конфігурації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here