«АгроВесна 2020»: масштабно, якісно, цікаво!

784

18-20 лютого у Міжнародному Виставковому Центрі відбулася найбільша весняна міжнародна виставкова подія України «АгроВесна 2020», що об’єднала три міжнародних  виставкових проєкти: «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика». Цього року відзначили 10-річний ювілей виставок.

Топ-подія мала надзвичайний успіх і залишила слід у серці кожного відвідувача, зарядила неймовірним драйвом, емоціями, надихнула на нові досягнення, дала поштовх амбітним планам.

«АгроВесна» у Києві підняла зі зимового сну більше вісімнадцяти тисяч аграріїв із 38 країн світу та змусила їх змінюватися, трансформуватися та інтегрувати інноваційні рішення в свій агробізнес. Та й взагалі – бути драйверами прогресу аграрного ринку України.

Компанії-учасниці виставки представили ексклюзивні зразки техніки, обладнання та новітні технологічні рішення. Кожна компанія готувалася до події відповідально, підходила з неймовірною творчою наснагою, креативністю та натхненням. Оформлення стендів, позитивне та щире спілкування співробітників компаній з відвідувачами транслювало ставлення аграріїв до події. Це була справжня аграрна ейфорія.

Урочисте відкриття розпочалося з виступу голови правління ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Володимира Іванова.

«АгроВесна 2020 – це грандіозна подія. На 27000 виставкової площі понад 500 провідних компаній, із них 155 іноземних із 21 країни, представляють свої експозиції. Зокрема, Австрія, Велика Британія, Данія, Нідерланди, Німеччина, Франція презентують 6 національних експозицій, а Туреччина – колективну експозицію.

Ділова програма теж насичена та цікава: до вашої уваги вперше в рамках виставки Agro Animal Show пройде флагманський триденний бізнес-форум Agro Animal IT Forum, де учасникам презентують найновіші рішення в галузі годівлі та діджитал-розробок в управлінні фермами від провідних українських і міжнародних експертів; удруге в рамках виставки «Зернові технології» проведуть дводенний Зерновий індустріальний форум. Борошно. Переробка, де буде розглянуто найактуальніші питання розвитку елеваторного господарства та борошномельної промисловості. Відвідувачі зможуть ознайомитися із експозицією обладнання для борошномельних і круп’яних комплексів, яка представлена вперше та нараховує понад 15 спеціалізованих компаній. За підтримки комерційного відділу Посольства Великої Британії відбудеться 6-й Британсько-український форум «Ефективна молочна ферма». Також уже традиційно відбудуться топ-заходи – День Франції в Україні та День Німеччини в Україні», – розповів Володимир Іванов.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький привітав усіх присутніх і відзначив важливість виставки «АгроВесна 2020» для сільського господарства нашої країни.

«АгроВесна 2020» – це платформа для представлення новітніх рішень, технологій, обміну досвідом і руху вперед, що є надзвичайно важливо для аграрного сектору України.  Дякую міжнародним партнерам, що долучаєтесь до участі у заході, адже, завдяки вам, інноваційні технології входять у нашу економіку.

Також висловлюю подяку вітчизняним учасникам, які представляють свою продукцію, адже нам є чим пишатися,  як у галузі наукових розробок, так і розробок у техніці, насінництві тощо», – сказав посадовець.

Цікавою була й розважальна програма. У день відкриття виставок особливою яскравою подією стало проведення урочистого гала-вечора, де відзначили ювілейними нагородами компаній-учасниць, що впродовж 10 років постійно брали участь у вищезазначених виставкових проєктах, а партнерів – за підтримку та плідну співпрацю. Тріумфаторів вечора привітали відомі зірки українського шоу-бізнесу.

Учасники про виставку «АгроВесна 2020»

Тарас Баран, комерційний директор ПАП «Агропродсервіс»:

«На виставці «Зернові технології» компанія «Агропродсервіс» представлена вперше і наші враження лише позитивні. Адже, на мою думку, організатори обрали дуже правильний час для проведення цього заходу, оскільки лютий – це вирішальний місяць для українських аграріїв, коли вони вирішують, що сіяти у новому сезоні.

Тішить і кількість відвідувачів, чимало фермерів підходять до нашого стенду, цікавляться нашою продукцією.

Увазі сільгоспвиробників ми пропонуємо насіння високоврожайних сортів озимих і ярих зернових культур, а також сої, гороху провідних зарубіжних компаній (чеської, німецької, французької та канадської селекції).

Також своєрідною «родзинкою», яку ми представляємо клієнтам, є насіння бобів, адже, якщо порахувати економіку вирощування цієї культури, то вона є дуже прибутковою».

Віталій Сірий, начальник відділу збуту компанії «Богуславська сільгосптехніка»:

«Богуславська сільгосптехніка» – провідна українська компанія, яка спеціалізується на виготовленні техніки для внесення рідких мінеральних добрив і захисту рослин.

На виставку «Зернові технології 2020», у якій ми щорічно беремо участь, цього разу привезли дві самохідні машини. Самохідний обприскувач IBIS 3000-24 – модель з об’ємом бака 3150 л, шириною захвату штанги 24 м, із п’ятьма можливими варіантами встановлення ширини колії, дорожнім просвітом 1,8 м, що дозволяє обробляти високорослі культури, як-от кукурудза, соняшник і ріпак. Більш потужна машина – самохідний обприскувач MAF 4200 з об’ємом бака 4600 л, двигуном потужністю 238 к.с. і штангою зі шириною захвату 36 м.

Зазначу, що штанги, встановлені на цих моделях, – це наша новітня розробка. Вони виготовлені з використанням найсучасніших технологій металообробки та вирізняються новим механізмом стабілізації штанги з гідромеханічною системою врівноваження. Вдала конструкція штанг дозволяє отримувати впевнені перемоги у змаганнях з іноземними конкурентами на Днях поля».

Федір Скоцик, керівник Львівського представництва ТОВ «АГСОЛКО Україна»:

«На виставці «АгроВесна 2020» експозиція компанії «АГСОЛКО Україна» займає чи не найбільшу площу і представляє найбільшу кількість техніки.

Наші клієнти – це в основному дрібні та середні фермери, які мають в обробітку від 10 до 1000 га, і наша мета – задовольнити їхні потреби повністю.

У лінійці компанії є трактори різної потужності виробництва державного заводу Китаю YTO. Ми представили майже десяток моделей, потужністю від 24 до 175 к.с. Маленькі трактори доступні у виконанні з кабіною та без неї.

Також презентуємо новинки – вперше в Україні зернозбиральні комбайни YTO. Наразі пропонуємо дві моделі: аксіально-роторний комбайн YTO YT6606 та YTO YT9909 зі системою обмолоту “гібрид” (барабан + 2 ротори).

Окрім сільськогосподарської, компанія «АГСОЛКО Україна» поставляє будівельну та комерційну техніку, сільськогосподарське обладнання потужних китайських виробників. П’ятитонний фронтальний навантажувач Changlin викликає інтерес аграріїв, адже його можна використовувати для формування силосних ям. Телескопічний навантажувач Everun ER2500 – машина, яка нічим не поступається світовим аналогам, проте дуже приваблива за ціною, завдяки чому її високо оцінили в Західній Європі.

У нашому «арсеналі» є ще багато різноманітної техніки, яку ми поставляємо з власного складу та на замовлення: вилкові навантажувачі CHL різних комплектацій, комерційні та вантажні автомобілі з різними варіантами забудови (зерновоз, паливозаправник, цистерна, фургон-рефрижератор та ін.), комбікормове обладнання та обладнання для переробки та зберігання зерна».

Євген Чумак, генеральний директор компанії «Laboulet Ukraine»:

«Laboulet Semences – це сімейна насіннєва компанія, заснована понад 135 років тому у Франції.

Laboulet займається селекційно-генетичними програмами за 7-ма напрямами: соняшник, кукурудза, льон олійний, горох/вика, кормові пасовищні та газонні трави, рицина, лунарія.

На українському ринку компанія працює з 2014 року, а з 2015-го розпочали процес реєстрації насіння.

На виставці «Зернові технології 2020» ми презентуємо наш насіннєвий матеріал: насіння соняшнику, кукурудзи, гороху та льону.

Зокрема, хотів би виділити наші новинки – гібриди ультраранньої кукурудзи, аналогів яким немає в Україні. Це насіння кукурудзи з ФАО 95, ФАО 100, ФАО 115 , ФАО 140 та ФАО 160. Унікальність цих гібридів у тому, що вони дуже швидко дозрівають, і це, передусім, дуже вигідно для тваринників, адже дозволяє отримати ранній корм. Ба більше, вже у серпні можна зібрати зерно, а у вересні – посіяти озиму пшеницю. Завдяки цим гібридам, деякі аграрії практикують збирання врожаю навіть двічі на рік.

Також ми представляємо як класичні та євролайтингові гібриди соняшнику, так і високоолеїновий соняшник, який дуже затребуваний в Україні.

У планах компанії: активний розвиток на території України та продовження процесу реєстрації наших продуктів».

Костянтин Мілько, менеджер із продажу ТОВ «Успіх-Східна Україна»:

«Siloking Mayer Maschinenbau GmbH – це німецька компанія, що виготовляє інноваційну техніку для змішування кормів, яку продає у більш ніж 50-ти країнах світу. Із 1997 року компанія почала виробництво причепних кормозмішувачів, а з 2004 — самохідних. На українському ринку компанія представлена з 2005 року, її дилером є ТОВ «Успіх-Східна Україна» (м. Харків).

На виставці «АгроВесна 2020» до уваги відвідувачів ми пропонуємо самохідний вертикальний змішувач-кормороздавач Siloking SelfLine 4.0 Compact 1612. Це низькі моделі з об’ємом бункера 12 м³, 13 м³ і 16 м³. Машини серійно оснащені економічним 4-циліндровим двигуном Volvo потужністю 105 кВт (143 к.с.).

Агрегати виконують самостійно всі функції: набирають компоненти корму, перемішують їх у бункері та перетворюють на гомогенну суміш, самостійно роздають.

Це оптимальна машина як для сімейних, так і для великих господарств, вона ідеально підходить для вузьких і низьких в’їздів у корівники. Компактна конструкція з маневреним 3-точковим шасі забезпечує роздачу корму на дві сторони, без переїзду по ньому колесами.

Вартість Siloking SelfLine 4.0 Compact 1612 – від 160 (базова комплектація) до 350 тисяч євро.

На сьогодні в Україні продано вже 11 таких машин і вони чудово зарекомендували себе у роботі».

© Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here