BASF: допоможемо зростити, допоможемо зрости!

465

Конференція практичних рішень BASF «Зрощуй та зростай!» – унікальна можливість набуття знань для досягнення вагомих результатів на полях ваших господарств. 30 січня 2020 року український департамент Agricultural Solutions компанії BASF провів такий захід у Львові.

Презентували інноваційні рішення для зернових, кукурудзи та соняшнику. Розпочав конференцію Маттіас Хорш, директор із маркетингу BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу:

«Я надзвичайно радий бути тут, в Україні, з такою талановитою командою, яка є у компанії BASF, та разом із вами – агровиробниками, розвивати сільське господарство України. Впевнений, що 2020 рік принесе нам усім багато можливостей, і в кінці року ми з впевненістю зможемо сказати, що це був рік дивовижних досягнень».

Основна мета компанії – створювати нові високоефективні технології для аграріїв по всьому світу. На сьогодні BASF має потужне портфоліо продуктів, серед яких варто виділити такі препарати як: Архітект™, Адексар® СЕ Плюс, Акріс®, а також інноваційну технологію Clearfield® Plus. Портфоліо компанії BASF не обмежується лише засобами захисту рослин. Торік було презентовано насіння ріпаку, а цьогоріч розпочато комерціалізацію насіння соняшнику.

Пріаксор™ – мінімальні витрати, максимальна комплектація

На конференції представники компанії презентували інноваційний фунгіцид для зернових Пріаксор™.

Пріаксор™ – інноваційний Ксеміум®-вмісний фунгіцид, що ефективно контролює основні хвороби зернових культур, як-от: піренофороз (жовта плямистість), септоріоз листя, бура іржа, жовта іржа, ринхоспоріоз, сітчаста плямистість. Завдяки унікальній формуляції він здатний відмінно закріплюватися та розподілятися на рослині, проникати всередину та нейтралізувати патоген.

Унікальні особливості препарату:

  • Висока лікувальна дія Ксеміум®
  • Ефективний контроль піренофорозу
  • Зменшена норма витрати робочої рідини від 100 л/га без зміни ефективності продукту
  • Забезпечує AgCelence®-ефект, стимулює процеси фотосинтезу та нітрогеназної активності посівів, підвищує стійкість до стресових умов, запобігає передчасному старінню та подовжує період активної вегетації.

Стеллар® Плюс – вирок бур’янам

Удосконалений гербіцид Стеллар® Плюс містить у своєму складі всі необхідні ад’юванти, добре тримається на рослині й ефективно проникає всередину бур’яна. Завдяки покращеній формуляції,  це єдине рішення для ефективного контролю широкого спектра бур’янів. Діючі речовини: 50 г/л – топрамезон, 160 г/л – дикамба.

Спектр дії гербіциду – однорічні й багаторічні злакові та дводольні бур’яни: лобода біла, мишій, осот, просо куряче (плоскуха), амброзія полинолиста та ін. До того ж, препарат ефективно контролює надземну частину ваточника сирійського.

За умови самостійного використання норма витрати — 0,8-1,25 л/га. Має швидкий візуальний ефект і тривалу ґрунтову дію – захист упродовж всього сезону.

Проєктуйте надврожай!

Під час конференції представники компанії BASF також презентували перші результати масштабного культурного проєкту «Відроджуй з Архітект™» – реставрацію об’єктів вхідної групи Шарівського палацо-паркового комплексу в Харківській області. 25 грн з кожного проданого літра препарату Архітект™, компанія BASF перераховувала на відновлення комплексу. Загалом на реставрацію було інвестовано більше 2,9 млн грн.

Архітект™ – це перший морфорегулятор-фунгіцид для соняшнику. Він позитивно впливає на всі органи соняшнику, оптимізуючи архітектоніку рослини та транспортування/поглинання поживних речовин і води. Забезпечує найширший спектр контролю основних хвороб на культурі: септоріоз, альтернаріоз, іржа, фомоз, фомопсис, склеротиніоз. Підвищує стресостійкість соняшнику до посухи та високих температур. Зберігає та підвищує врожайність.

Про актуальність препаратів на полях Західного регіону розповідає Іван Дацків, регіональний керівник з продажу компанії BASF:

«Пріаксор™ – дуже важливий продукт, тому що саме Західна Україна – зона достатнього зволоження, де фунгіцидний захист зернових культур є визначальним. Це – перший продукт із групи SDHI за доступною ціною, який ми рекомендуємо для першого та другого внесення.

Стеллар® Плюс – це покращена формуляція вже відомого гербіциду Стеллар®, що дозволяє ще ефективніше та більш технологічно працювати у посівах культур, зокрема кукурудзи, – розповідає Іван Дацків.

Рекордна кількість гостей конференції  приємно вразила – 360 осіб! Тут присутні аграрії із восьми областей Західної України. Дуже приємно, що є представники різних форм господарювання – дрібні та середні фермери, великі агрохолдинги».

Учасники конференції

Микола Золотий, головний агроном ПАП «Обрій», Чортківський р-н, Тернопільська обл.:

«У структурі нашого господарства 3000 га землі. Вирощуємо польові культури зернової групи – пшеницю озиму та яру, ячмінь ярий, рідше – озимий, та технічні культури – буряки цукрові, кукурудзу, соняшник, сою, ріпак озимий, інколи включаємо у сівозміну горох, цього року спробуємо біб.

Із компанією BASF співпрацюємо тісно, у них хороші препарати, якісні, високоефективні.

Я – учасник Клубу новаторів агробізнесу від часу його створення, тобто вже 3 роки. Це швидший доступ і безкоштовний досвід використання нових препаратів. Учасники клубу отримують нові препарати для випробування, закладання дослідів у господарствах у межах наших схем. Надзвичайно цінним у Клубі є те, що тут зібрали аграріїв із усіх областей України. Ми обмінюємося досвідом щодо різних кліматичних зон, умов і технологій вирощування. Із презентованих сьогодні продуктів я випробовував Архітект™. Саме з цим препаратом спостерігав прибавку врожайності. Досліджуватимемо його й далі».

Ярослав Микитчин, ПАФ «Батько і син», Жидачівський р-н, Львівська обл.:

«У нашій агрофірмі в обробітку 1800 га. Із BASF ми співпрацюємо вже 3-4 роки й на сьогодні препарати компанії займають 50% нашої агрохімії. У якості цих продуктів ми переконалися, відвідуючи семінари, демоцентри, тестуючи їх на своїх полях. Починали із Бутізан® 400 для захисту озимого ріпаку. У порівняні з іншими препаратами, які здатні контролювати бур’яни на ріпаку, Бутізан® 400 проявив себе з найкращого боку. Згодом почали застосовувати препарати Капало®, Медакс® Топ, Карамба® Турбо. Завдяки останньому наша врожайність ріпаку суттєво зросла. А спробувавши Піктор® – взагалі, немає слів! Препарати компанії BASF варті уваги, раджу їх кожному фермеру, Портфоліо компанії BASF – для хороших урожаїв!

Щодо новинок, які презентували сьогодні. Пріаксор™ «купив» мене низькою нормою і низькою собівартістю на гектар. Адже, мабуть, кредо кожного аграрія цього року – здешевити технологію вирощування. Спробуємо, порівняємо з продуктами конкурентів».

На 2020 рік компанія BASF анонсувала новий слоган – «Зрощуй та зростай!» – зрощуючи культури, зростають наші прибутки та бізнес.

© Марія Хрунь

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here