Через тісне коло співпраці – до великого кола успіху

477

У Рівному компанія «АЛС ВЕСТ» провела бізнес-конференцію для аграрних підприємств Західного регіону України.

Найважливіший аспект філософії нашої компанії – надати партнерам комплексний набір послуг для того, аби техніка, яку придбали аграрії, працювала без жодного дня простою, а надто в гарячі періоди сільгоспробіт, і приносила прибуток, – наголосив на відкритті бізнес-конференції директор Західного регіону компанії ТОВ «АЛС ВЕСТ» Ігор Лучковський.Сьогодні ми розповімо про унікальну комбінацію переваг співпраці з нами. Це не перспектива, це вже реальність.

New Holland для агробізнесу

Три кити, на яких ґрунтується діяльність «АЛС ВЕСТ», – техніка, запчастини, надання справді широкого спектру сервісних послуг.

У серпні минулого року «АЛС ВЕСТ», що належить до групи компаній «Alkorayef Group», стала офіційним дилером техніки New Holland у Західних областях України.

– Наша продукція вже давно заслужено завоювала популярність на українському аграрному ринку, – говорить територіальний менеджер «CNH Україна/Молдова» Віктор Наконечний. – Ми продовжуємо утримувати лідерські позиції, завдяки, насамперед, високій якості, надійності, дуже вдалому співвідношенню ціни та якості.

За підсумками 2019 року компанія, як уже багато років до цього, впевнено утримує першість в Україні серед зернозбиральних комбайнів. Доля New Holland ніколи не опускалася нижче 40-45% ринку. Друге місце – у сегменті продажу тракторів.

Зі всіх завезених минулого року в Україну 526 комбайнів 261 – New Holland. Кожен четвертий трактор, реалізований на вітчизняному ринку, припадає на цей бренд – 644 із 2533 загальної кількості проданих минулоріч тракторів в Україні.

Цікава деталь: на техніку New Holland є попит як серед невеликих фермерських господарств, так і серед потужних підприємств. Минулого року, зокрема, агрохолдинг однієї з північних областей придбав одразу більше 30 комбайнів New Holland, довівши загальну кількість зернозбиральних машин цього бренду у своєму господарстві до понад півсотні.

Широкий спектр і представлених в Україні тракторів. Серед лідерів за потужністю – Т8.410 – 340 к.с. Його компанія успішно продає в Україні вже 10 років. Покупці залишають відгуки про модель, як надзвичайно оптимальне поєднання ціни та якості.

У сегменті потужності 200+ к.с. – Т7060 – саме та модель, яка забезпечує для New Holland позицію лідера на українському ринку тракторів. Техніка дуже надійна, вона працює безвідмовно, а згадують про неї дилери та клієнти, коли підходить час чергового ТО.

– Однією з визначальних особливостей світової корпорації СNH, до якої належить бренд New Holland, – наголосив Віктор Наконечний, – є постійна дослідно-винахідницька робота, удосконалення наявних моделей та робота над абсолютно новими. У світі працює 50 науково-дослідних центрів CNH.

Минулого року на українському ринку компанія запропонувала нову модель трактора – Т5.110. Завдяки покращеним технічним характеристикам (посилені мости, набагато комфортабельніша кабіна), трактор одразу став популярним. Якщо за перший рік продали приблизно сто Т5.110-х, то на 2020-й у сформованому портфелі замовлень уже понад 200 одиниць.

– Наша плідна, результативна співпраця з компанією «АЛС ВЕСТ» триває понад три роки, – продовжив Віктор Наконечний.  – Це наш потужний дилер, у якого є свої «родзинки», які вигідно вирізняють «АЛС ВЕСТ» на українському ринку, роблячи компанію справді унікальною.

Територіальний менеджер «CNH Україна/Молдова», як визнання успішного партнерства, вручив компанії «АЛС ВЕСТ» дилерський сертифікат на 2020 рік.

Сергій Малиш, керівник департаменту продажів техніки «АЛС ВЕСТ», який прийняв сертифікат, зазначив: «Працювати з брендом New Holland надзвичайно приємно, адже цю техніку українські аграрії знають і цінують. Тому ми більше говоримо не про саму техніку, ми не ставимо собі за мету просто продати вам комбайн, трактор чи певне причіпне обладнання. Ми пропонуємо повноцінне, комплексне рішення, яке дозволяє нашим клієнтам спокійно працювати та планувати свою роботу на декілька років вперед, отримувати очікуваний прибуток, зокрема й завдяки стабільній, безвідмовній роботі техніки.

Віктор Наконечний (ліворуч), територіальний менеджер «CNH Україна/Молдова» вручає дилерський сертифікат на 2020 рік Сергію Малишу (праворуч), керівнику департаменту продажів техніки «АЛС ВЕСТ»

Сервісний контракт

Компанія «АЛС ВЕСТ» пропонує портфель послуг, який називається – «унікальна комбінація переваг». Унікальна – без перебільшення, адже деякі послуги для клієнтів є справжньою «родзинкою» дилера.

Кілька складових портфелю: компанія обслуговує понад 20 брендів техніки, має унікальний в Україні за своїм масштабом та асортиментом склад запчастин на загальну суму понад 17 млн дол. Тільки в Західній Україні працюють 4 сервісних центри.

Що вигідно вирізняє від інших дилерів – кількість сервісних інженерів. «АЛС ВЕСТ» сформувала штат із 20-ти професіоналів, які пройшли навчання закордоном. Проводять також регулярне навчання операторів техніки. Це входить до безпосередніх обов’язків сервісного інженера.

Ще більше розширюється сфера сервісних послуг у разі підписання клієнтом із компанією сервісного контракту – унікальна пропозиція від «АЛС ВЕСТ». Тут вже йдеться про комплексне обслуговування техніки господарства, кількість якої визначається за контрактом. Це, окрім всього іншого, закріплення сервісного інженера за цим клієнтом. Великий плюс від цього – фахівець добре знає техніку клієнта, і це дозволяє обслуговувати її оперативніше, якісніше. Також це можливість формування власного складу запчастин безпосередньо в господарстві.

– В одному з великих агрохолдингів підрахували, що одноденний простій трактора чи іншої техніки в господарстві, особливо в гарячу пору, може в підсумку принести збитки до 1 мільйона гривень, – каже Сергій Малиш. – Тому ми ставимо перед собою завдання – робити так, аби в господарстві простоїв не було. Власне для цього «АЛС ВЕСТ» запровадив ще одну важливу послугу – у разі форс-мажору ми надаємо підмінний трактор.

Суттєво, що унікальна комбінація переваг від «АЛС ВЕСТ» – не декларація про наміри, це вже працює. У цьому переконалися і клієнти.

– Маємо у господарстві трактор і комбайн New Holland, тож тісно співпрацюємо з «АЛС ВЕСТ», – говорить Леонтій Гомоль, директор ФГ «Розквіт» (с. Іваничі, Рівненський р-н, Рівненська обл.).Ми однозначно задоволені. Спеціалісти компанії на наші запити реагують оперативно – професійно консультують, чи приїжджають безпосередньо в господарство. У нас є тверда впевненість, що будь-яка проблема працівниками «АЛС ВЕСТ» буде вирішена однозначно.

16 складів запчастин в Україні

Безумовно, вагомою складовою аграрного бізнесу є запасні частини, їхня наявність, доступність та якість.

– Наш клієнт не має витрачати свій дорогоцінний час на пошуки потрібної запчастини. Це наше одне з основних правил роботи, – наголосив на бізнес-конференції Ігор Гуменюк, керівник департаменту запчастин компанії «АЛС ВЕСТ». – Ба більше, запчастини мають бути доступними та якісними.

Можна зі задоволенням констатувати, продовжив пан Ігор, що група «Alkorayef Group», до якої належить «АЛС ВЕСТ», має 16 складів в Україні. Центральний – у Києві, напевно, найбільший серед подібних в Україні. Важливі, окрім кількісних, і якісні показники. Компанія, за словами Ігоря Гуменюка, змінила підхід до бізнесу формування складу запчастин, значно оптимізувавши його. Зокрема, скрупульозно проаналізували техніку, яку обслуговують, на предмет виходу з ладу тих чи інших запчастин, вузлів. У результаті, список позицій, наприклад, на комбайн, скоротився з 1500 до 800-1000. Це те, що компанія стовідсотково тримає на складі. Загалом, завдяки запровадженим змінам, домоглися того, що зі заявки, наприклад, на 100 позицій, «АЛС ВЕСТ» одразу задовольняє 90-95.

Переглянули й політику щодо неоригінальних запчастин: із 300 постачальників залишили 150, п’ятдесят із яких є ключовими.

– Ці та інші заходи, робота з відомими світовими виробниками, дозволяють впевнено говорити про якість запчастин, які ми пропонуємо, – стверджує керівник департаменту запчастин.

Точне землеробство від CNH PLM®

– Крім наведеної вище цифри – 1 млн грн втрат від простою техніки, є й інша математика. Потенційна економія грошей, завдяки впровадженню у господарстві автоматичного водіння, може сягати до пів мільйона гривень, – такі дані на бізнес-конференції навів Віталій Носаченко, фахівець з технічної експертизи компанії «АЛС ВЕСТ».

Система автоводіння – елемент точного землеробства (ТЗ). З’явившись порівняно недавно, ТЗ надзвичайно швидко стало популярним серед українських аграріїв. Водночас ця галузь динамічно удосконалюється, постійно з’являються нові розробки. New Holland, як глибоко інноваційна компанія, створила в Україні спеціальний відділ, що займається впровадженням систем ТЗ.

Віталій Носаченко на бізнес-конференції розповів про системи автоматичного водіння PLM® і детально зупинився, насамперед, на системах корекції сигналу, на їхніх технічних характеристиках і сферах застосування.

На сьогодні найбільш точними є три системи.

Range Point RTX – дає точність до 15 см. Новий недорогий сервіс диференційної корекції, що є ідеальним рішенням для робіт з обприскування та внесення добрив.

CentrePointRTX має точність до 3,8 см. Для обслуговування віддалених господарств або великих площ сервіс використовує мережу супутників або мережу мобільного телефонного зв’язку (де це дозволяє покриття) для трансляції сигналів корекції, що забезпечує ведення машини з неперевершеною точністю.

І, нарешті, найточніша система – PLM ConnectRTK Cors – до 1,5 см. Її застосування дозволяє здійснювати такі роботи: автоводіння, обприскування, розкидання, обробіток ґрунту, керування урожаєм, планування, посів, придатна для стріп-тілл.

Зрозуміло, що використання особливо останньої системи дозволяє досягати максимально ефективного управління аграрними процесами в господарстві, а значить – отримувати значніші прибутки.

– Переконаний, що ми сьогодні досягли поставлених перед бізнес-конференцією завдань. З нашими друзями-партнерами обговорили широкий спектр питань співпраці, зокрема й щодо фінансування – «АЛС ВЕСТ» давно й тісно працює з лідерами фінансового ринку. Найсуттєвіше: ми ще тіснішим зробили коло нашої співпраці, результатом чого стане коло великого успіху, обопільного! – підсумував Ігор Лучковський, директор Західного регіону компанії.

© Анатолій Гаркуша

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here