Надійний партнер у живленні рослин

879

Вирощування сільськогосподарських культур уже неможливо уявити без застосування позакореневого підживлення мікродобривами, яке сприяє інтенсивнішому використанню рослинами енергії, води, елементів живлення з ґрунту та, як результат, допомагає розкрити генетичний потенціал рослин – підвищує врожайність та якість продукції.

В умовах стрімкого розвитку ринку мікродобрив, коли кожного року на теренах України з’являється їх все більше,  як вітчизняного,  так й іноземного виробництва, важко зорієнтуватися навіть досвідченим агрономам.

На початку нового сезону хочемо нагадати Вам про мікродобрива торгової марки «УАРОСТОК»®, що знані агровиробниками України ось уже 10 років.

ТОВ «Український Аграрний Ресурс» – вітчизняна агрохімічна компанія, створена 2009 року. Основною метою її діяльності є забезпечення агровиробників високоекологічними мікродобривами «УАРОСТОК»®.

Широкий асортимент дає можливість орієнтуватися на всілякі вимоги споживача –  28 найменувань мікродобрив, серед яких є добрива комплексні та моно-, а також  добрива, розроблені спеціально для крапельного поливу. Багаторічні напрацювання компанії,  підходи до розробки та виробництва мікродобрив дозволяють виготовляти продукцію, з огляду на споживчі тенденції різних країн; отже, ми  працюємо для Вас та намагаємося, щоб наша співпраця була максимально плідною, продуктивною та взаємовигідною.

Добрива «УАРОСТОК»® не містять хлору, важких металів і повністю відповідають нормативам європейських стандартів якості та екологічності. Якість і безпечність продукції – це основні принципи виробництва всього асортименту підприємства, саме тому, ще 2013 року,  ми впровадили у себе на виробництві міжнародний стандарт ISO 22000:2005. В основу стандарту ISO 22000:2005 покладено концепцію «Аналізування небезпечних чинників і критичні точки керування» (у латинській абревіатурі – НАССР “Hazard Analysis and Critical Control Point”). Система НАССР визначає критичні сфери виробництва, куди потрібно направити ресурси, щоби мінімізувати ймовірність браку. Використання у виробничих процесах хімічно чистої та якісної сировини, жорсткий контроль на кожному етапі виробництва гарантує нашій компанії випуск,  а  нашим споживачам отримання якісного продукту.

Мікроелементи, які містить добриво, є доступними для рослини на 100%. Для хелатування мікроелементів як хелатуючий агент ми застосовуємо етилендіамінтетраоцтову кислоту (ЕДТА) –  це дозволяє рослині максимально засвоювати поживні елементи на відміну від простих мінеральних солей. Варто наголосити, що, крім ЕДТА, у виробництві мікродобрив, як комплексоутворювачі використано також низку органічних кислот (бурштинова, яблучна, лимонна, оцтова), які підвищують ступінь хелатування мікроелементів.

Мікродобрива «УАРОСТОК»® перебувають у рідкій  формі, що сприяє кращому розведенню та виключає утворення осаду. До складу всіх добрив включено прилипач, завдяки цьому добрива рівномірно покривають листкову поверхню та проявляють пролонговану дію щодо засвоєння елементів. Характерною рисою всіх комплексних добрив є те, що вони містять також і гумінові речовини  та амінокислоти, які посилюють ефективність внесених елементів живлення, стимулюючи фізіологічні процеси у рослині.

Мікродобрива «УАРОСТОК»® екологічно безпечні, за ступенем впливу на організм людини є малотоксичними та належать до 4-го класу небезпеки. Мікродобрива «УАРОСТОК»® дозволені до використання в органічному землеробстві. Як відомо, органічне землеробство, окрім користі для людини, має набагато менше негативних наслідків для навколишнього середовища, до того ж, органічні продукти сьогодні мають неабиякий попит серед споживачів.

Застосування наших мікродобрив гарантує отримання високої врожайності сільгоспкультур із поліпшеною якістю товарної продукції, а щоб застосування  приносило максимальний ефект, ми пропонуємо своїм клієнтам повний агрономічний супровід, зокрема й функціональну листкову діагностику рослин, за результатами  якої підбираємо добрива, та рекомендуємо їх до внесення – це дозволяє заощадити кошти на надлишкове удобрення.

Одним із вагомих показників успішної діяльності компанії є зростання попиту на продукцію, а збільшення обсягів реалізації  вимагає збільшення виробничих потужностей. Упродовж 2016-2017 рр. у нас відбулася  масштабна реконструкція виробничого корпусу заводу, допоміжної адміністративно-побутової будівлі та  складських приміщень. Сьогодні виробничі потужності підприємства здатні виробити до 32 тисяч літрів мікродобрив за зміну.

Стрімко розвивається і експортний напрям; з 2017 року мікродобрива «УАРОСТОК»®  зареєстровані на території Європейського Союзу (реєстраційний № 247, № 248 від 27.10.2017 р). Для покращення співпраці та просування наших продуктів на ринок Європи ми відкрили  офіційне представництво на території Болгарії і ось уже три роки  активно досліджуємо, обмінюємося досвідом із партнерами, та впроваджуємо наші технології та продукт.

Стосовно стратегічних планів: звичайно, – це розширення географії споживання,  збільшення асортименту, покращення сервісу обслуговування клієнтів… Ми й надалі робитимемо все від нас залежне для полегшення Вашої роботи та процвітання нашої сільськогосподарської держави.

ТОВ «Український Аграрний Ресурс»

тел.: +38 (044) 239 27 30

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here