Виставка «АгроТехСервіс» допомагає будувати аграрний бізнес

433

11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» Запорізька торгово-промислова палата відкрила новий виставковий сезон 19-ю агропромисловою виставкою «АгроТехСервіс» і спеціалізованою експозицією «Будівництво в цивільному та аграрному секторах».

Заходи організовані за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, профільних асоціацій.

До Запоріжжя завітали компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів – сільськогосподарська техніка та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

Широко на виставці була представлена продукція від запорізьких виробників – «EcoASTRA», «Завод Мороза», «Запоріжагромаш», «Капіталпромресурс», Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь».

Зокрема, «Завод Мороза»  вперше у Запоріжжі презентував власну новинку – каток подрібнювальний, а також борону. Це техніка, яка вже набула популярності не тільки в Україні, але й у Польщі, Румунії.

Постійний учасник виставки «АгроТехСервіс» – компанія «Капіталпромресурс» – виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією. Директор підприємства Андрій Лютий зазначає, що участь у виставках допомагає якнайкраще презентувати техніку, укласти нові договори.

У ВЦ «Козак-Палац» традиційно були широко представлені важкі сільгоспмашини українського та закордонного виробництва.

Зокрема, німецький трактор Fendt, що відрізняється високою технологічністю, продуктивністю, надійністю та здатністю упоратися з будь-якими завданнями максимально ефективно, презентував торговий дім «Агроспейс».

Всеукраїнський науковий інститут селекції «Південь» – у числі постійних учасників виставки. Цього року компанії виповнюється 20 років. Діяльність інституту спрямована на створення та широкомасштабне впровадження нових сортів і гібридів важливих сільськогосподарських культур.  Менеджер Анна Захарова розповідає, що участь у виставці вже традиційно стає місцем зустрічі з партнерами, можливістю налагодження нових ділових контактів.

Вперше на виставці в Запоріжжі власну продукцію представила інноваційна компанія з давньою традицією дослідницьких розробок у сфері охорони здоров’я та сільського господарства Bayer. На стенді компанії відвідувачі мали змогу дізнатися про санітарно-гігієнічні препарати у боротьбі з комахами-шкідниками у тваринницьких приміщеннях, зернових елеваторах, харчовій промисловості, готельно-ресторанному бізнесі, транспорті, торгових центрах, які мають епідеміологічне та санітарно-гігієнічне значення.

Технології точного землеробства презентувала компанія «Геометр Україна» (м. Дніпро) – провідний національний виробник навігаційного обладнання для аграріїв.

Протягом трьох днів виставку супроводжувала насичена ділова програма.

Це Спеціалізований форум «AgroPRO», присвячений питанням експорту агропродукції (організований Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу). Про глобальні виклики та ефективний менеджмент йшлося на І Міжнародній науково-практичній конференції «Підприємництво в аграрній сфері», організованій спільно зі Запорізьким національним університетом.

 Виставка завершена, але спільні проєкти, ідеї та контакти, отримані у ВЦ «Козак-Палац», обов’язково стануть поштовхом для розвитку компаній-учасників, відвідувачів. Чекаємо на зустріч на «АгроТехСервіс-2021»!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here