«АСТАРТА» почала весняну посівну кампанію-2020

463

На підприємствах «АСТАРТИ» стартувала посівна кампанія, – йдеться у повідомленні пресцентру агропромхолдингу. Сприятливі погодні умови дозволили розпочати весняно-польові роботи згідно зі запланованими термінами.

Вже завершено висів ярого ячменю та практично закінчують підживлення озимих культур. Для максимального збереження продуктивної вологи в орному шарі ґрунту, закриття вологи та посів проводять практично одночасно. Зараз триває посівна цукрових буряків і соняшнику в агрофірмах Полтавської, Хмельницької та Вінницької областей. У посівній задіяно новопридбані сучасні посівні комплекси, які збільшать точність висіву та продуктивність роботи.

Весняна посівна / Фото: astartaholding.com

Проти 2019 року сівозміна у «АСТАРТІ» 2020-го не зазнає змін, тому традиційно основними ярими культурами залишаються цукрові буряки (35 тис. га), кукурудза (65 тис. га), соя (28 тис. га) і соняшник (41 тис. га).

Компанія на 100% забезпечила потреби всіх дочірніх підприємств найякіснішим насіннєвим матеріалом власного насіннєвого бренду Astarta Select та іноземної селекції, добривами, засобами захисту рослин і пальним.

Вадим Скрипник, директор департаменту сільськогосподарського виробництва «АСТАРТИ»:

У зв’язку з оголошеним у країні карантином, організаційні роботи до виходу в поле проводили у віддаленому режимі – з 16 березня максимальна кількість працівників почала працювати дистанційно. Проте це аж ніяк не вплинуло на продуктивність нашої роботи, бо ми вибудували сталу комунікацію з усією командою у форматі чатів і спільних онлайн-конференцій.

На полях під час висіву немає великої кількості людей, адже всі завдання на день агрономи, механізатори, диспетчери планують за допомогою ІТ-модуля AgriChain Farm. Це наша перевага, адже в режимі віддаленого планування, моніторингу та звітності польових операцій ми вже працюємо понад рік і сьогодні не відчули труднощів в організації робіт. Ми забезпечені всією необхідною матеріально-технічною базою для проведення весняної посівної.

Наш колектив, котрий працює в полі, або ж у зв’язку з посадовими обов’язками, не може залишатися вдома, проінструктований щодо дотримання правил поведінки під час пандемії коронавірусу, забезпечений захисними масками, рукавичками та засобами дезінфекції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here