«АСТАРТА» почала весняну посівну кампанію-2020

126

На підприємствах «АСТАРТИ» стартувала посівна кампанія, – йдеться у повідомленні пресцентру агропромхолдингу. Сприятливі погодні умови дозволили розпочати весняно-польові роботи згідно зі запланованими термінами.

Вже завершено висів ярого ячменю та практично закінчують підживлення озимих культур. Для максимального збереження продуктивної вологи в орному шарі ґрунту, закриття вологи та посів проводять практично одночасно. Зараз триває посівна цукрових буряків і соняшнику в агрофірмах Полтавської, Хмельницької та Вінницької областей. У посівній задіяно новопридбані сучасні посівні комплекси, які збільшать точність висіву та продуктивність роботи.

Весняна посівна / Фото: astartaholding.com

Проти 2019 року сівозміна у «АСТАРТІ» 2020-го не зазнає змін, тому традиційно основними ярими культурами залишаються цукрові буряки (35 тис. га), кукурудза (65 тис. га), соя (28 тис. га) і соняшник (41 тис. га).

Компанія на 100% забезпечила потреби всіх дочірніх підприємств найякіснішим насіннєвим матеріалом власного насіннєвого бренду Astarta Select та іноземної селекції, добривами, засобами захисту рослин і пальним.

Вадим Скрипник, директор департаменту сільськогосподарського виробництва «АСТАРТИ»:

У зв’язку з оголошеним у країні карантином, організаційні роботи до виходу в поле проводили у віддаленому режимі – з 16 березня максимальна кількість працівників почала працювати дистанційно. Проте це аж ніяк не вплинуло на продуктивність нашої роботи, бо ми вибудували сталу комунікацію з усією командою у форматі чатів і спільних онлайн-конференцій.

На полях під час висіву немає великої кількості людей, адже всі завдання на день агрономи, механізатори, диспетчери планують за допомогою ІТ-модуля AgriChain Farm. Це наша перевага, адже в режимі віддаленого планування, моніторингу та звітності польових операцій ми вже працюємо понад рік і сьогодні не відчули труднощів в організації робіт. Ми забезпечені всією необхідною матеріально-технічною базою для проведення весняної посівної.

Наш колектив, котрий працює в полі, або ж у зв’язку з посадовими обов’язками, не може залишатися вдома, проінструктований щодо дотримання правил поведінки під час пандемії коронавірусу, забезпечений захисними масками, рукавичками та засобами дезінфекції.