Corteva Agriscience оцінить використання капсул без вмісту пластику в рамках співробітництва з Eden Research

349

Технологія використання капсул на основі біологічних дріжджів Sustaine™ покликана скоротити використання мікропластику

Нова угода Corteva Agriscience та Eden Research plc. підтримає фермерів у їхньому прагненні відповідати вимогам, що все зростають, споживачів щодо практик сталого сільського господарства. Eden Research plc. – це компанія, що котується на ринку альтернативних інвестицій Лондонської біржі (AIM) і займається розробками та поставками сталих рішень для ринку засобів захисту рослин, здоров’я тварин і споживчих продуктів.

Ексклюзивна оцінювальна угода дозволяє компанії Corteva Agriscience, акції якої торгуються на Нью-Йоркській фондовій біржі, у подальшому проводити оцінку використання технології інкапсуляції Sustaine™ компанії Eden, а також кількох формуляцій біологічної обробки насіння в деяких ключових регіонах.

До кінця 2020 року Corteva на ексклюзивних умовах проведе оцінювання використання технологій Sustaine™ на продукції для обробки насіння, після чого компанія може укласти ексклюзивну угоду для дистриб’юції цієї продукції в країнах ЄС, а також у Росії, Україні та Туреччині. Продукти та технології компанії Eden будуть вперше використані для передпосівної обробки насіння, що стане першим кроком на шляху подальшого розвитку цього напряму для широкого спектру функціонального застосування і типів насіння.

Мікрокапсули Sustaine™ є натуральними біорозпадними мікросферами, без вмісту пластику, які були отримані з дріжджів. Технологія дозволяє безпечно й ефективно використовувати діючі речовини, зареєстровані компанією Eden, а також третіми особами, покращуючи їхню біоактивність, контролюючи мінливість та підвищуючи безпеку врожаю.

Генеральний директор компанії Eden Шон Сміт повідомив: «Компанія Eden давно усвідомила перспективи використання наших діючих речовин і технології мікрокапсул Sustaine™ у галузі обробки насіння, але це перша реальна можливість спільно з іншою компанією розробити та комерціалізувати продукцію з використанням Sustaine™ в цьому напрямі. Ми дуже раді співпраці з компанією Corteva, яка не тільки є найбільшою компанією, зайнятою винятково в сільському господарстві, а й відома своєю експертизою в сфері виробництва й обробки насіння. Ця угода стала результатом позитивних польових випробувань, які вже провели у компанії Corteva цього року, і ми з оптимізмом чекаємо, що така вагома можливість принесе комерційний успіх обом компаніям».

Андре Негрейрос, керівник напряму технологій обробки насіння Corteva Agriscience в Європі, прокоментував: «Ми раді працювати з компанією Eden для того, щоб пропонувати фермерам комплексні рішення з екологічно сприятливим профілем. Як компанія, яка  віддана підтримці сталого розвитку, ми раді використовувати технологію Sustaine™, яка допоможе скоротити використання мікропластику відповідно до очікувань споживачів. Ця співпраця відображає підхід Corteva Agriscience до відкритих інновацій, який полягає в зміцненні співпраці по всьому світу в пошуку розробок, що підвищать продуктивність сільськогосподарських підприємств, стійкість навколишнього середовища та допоможуть вирощувати важливе – тепер і для майбутніх поколінь».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here