Corteva Agriscience почала роботу з фінансовими аграрними розписками

351

КИЇВ, Україна, 18 березня 2020 р. – Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva  Agriscience розпочала використовувати новий ефективний інструмент співпраці – фінансову агарну розписку з метою забезпечення фінансування українських сільгоспвиробників в умовах волатильного ринку. Інструмент розроблено разом з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC.

Фінансова агарна розписка, доступна для закупівлі насіння та засобів захисту рослин Corteva Agriscience на території України, є вигідною, простою і швидкою альтернативою звичайному кредитуванню. Використовуючи цей інструмент, сільгоспвиробники отримують можливості збільшення кредитного ліміту на закупівлю продукції Corteva Agriscience та відтермінування платежу за необхідності, а також захищають себе від впливу коливань ціни на продукцію.

Corteva Agriscience пропонує клієнтам максимально простий та швидкий спосіб оформлення фінансової аграрної розписки який займає до 3 днів та коштує в середньому 0,3% від суми фінансового зобов’язання за розпискою (за послугу нотаріального посвідчення). Відділ фінансових рішень та стратегічних проєктів Corteva Agriscience надає повний супровід і підтримку для клієнтів, які бажають використати цей інструмент для роботи з компанією.

Обов’язковою передумовою для оформлення фінансової аграрної розписки є наявність у фермера у власності або оренді достатньої кількості офіційно зареєстрованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Площу посіву під аграрну розписку визначають за спеціальною формулою, що враховує очікувану врожайність клієнта за 2 роки, ціну на сільськогосподарську продукцію та суму зобов’язання.

Зобов’язання виробника за аграрною розпискою гарантується заставою – майбутнім урожаєм таких культур, як кукурудза, соняшник і пшениця. Розмір грошової суми зобов’язання визначають за погодженою аграрієм та Corteva Agriscience формулою з урахуванням цін на сільськогосподарську продукцію у визначеній кількості та якості, але він не може становити менше, ніж 1,5 млн грн, що є мінімальною сумою для використання фінансової аграрної розписки.

«Використовуючи фінансові аграрні розписки для співпраці, Corteva Agriscience прагне зробити наш інноваційний посівний матеріал і новітні засоби захисту рослин максимально доступними для українських виробників в умовах невизначеної економічної ситуації. Клієнти – ключовий фокус нашої діяльності й ми стараємося надавати їм високоякісний та комфортний сервіс», – зазначає Павло Матюша, керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проєктів Corteva Agriscience.

Для того щоб дізнатися про умови фінансових аграрних розписок, сільгоспвиробники мають звернутися до своїх контактних осіб Corteva Agriscience.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here