Corteva Agriscience почала роботу з фінансовими аграрними розписками

39

КИЇВ, Україна, 18 березня 2020 р. – Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva  Agriscience розпочала використовувати новий ефективний інструмент співпраці – фінансову агарну розписку з метою забезпечення фінансування українських сільгоспвиробників в умовах волатильного ринку. Інструмент розроблено разом з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC.

Фінансова агарна розписка, доступна для закупівлі насіння та засобів захисту рослин Corteva Agriscience на території України, є вигідною, простою і швидкою альтернативою звичайному кредитуванню. Використовуючи цей інструмент, сільгоспвиробники отримують можливості збільшення кредитного ліміту на закупівлю продукції Corteva Agriscience та відтермінування платежу за необхідності, а також захищають себе від впливу коливань ціни на продукцію.

Corteva Agriscience пропонує клієнтам максимально простий та швидкий спосіб оформлення фінансової аграрної розписки який займає до 3 днів та коштує в середньому 0,3% від суми фінансового зобов’язання за розпискою (за послугу нотаріального посвідчення). Відділ фінансових рішень та стратегічних проєктів Corteva Agriscience надає повний супровід і підтримку для клієнтів, які бажають використати цей інструмент для роботи з компанією.

Обов’язковою передумовою для оформлення фінансової аграрної розписки є наявність у фермера у власності або оренді достатньої кількості офіційно зареєстрованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Площу посіву під аграрну розписку визначають за спеціальною формулою, що враховує очікувану врожайність клієнта за 2 роки, ціну на сільськогосподарську продукцію та суму зобов’язання.

Зобов’язання виробника за аграрною розпискою гарантується заставою – майбутнім урожаєм таких культур, як кукурудза, соняшник і пшениця. Розмір грошової суми зобов’язання визначають за погодженою аграрієм та Corteva Agriscience формулою з урахуванням цін на сільськогосподарську продукцію у визначеній кількості та якості, але він не може становити менше, ніж 1,5 млн грн, що є мінімальною сумою для використання фінансової аграрної розписки.

«Використовуючи фінансові аграрні розписки для співпраці, Corteva Agriscience прагне зробити наш інноваційний посівний матеріал і новітні засоби захисту рослин максимально доступними для українських виробників в умовах невизначеної економічної ситуації. Клієнти – ключовий фокус нашої діяльності й ми стараємося надавати їм високоякісний та комфортний сервіс», – зазначає Павло Матюша, керівник відділу фінансових рішень та стратегічних проєктів Corteva Agriscience.

Для того щоб дізнатися про умови фінансових аграрних розписок, сільгоспвиробники мають звернутися до своїх контактних осіб Corteva Agriscience.