Fendt визнано провідним у «Індустрії 4.0»

183

У рамках Всесвітнього економічного форуму 2020 (WEF) у Давосі, мережу заводів Fendt, до якої належать виробничі майданчики в Марктобердорфі й Асбах-Бойменхайме, було удостоєно звання «Передовий маяк четвертої промислової революції». На сьогодні Fendt належить до 44 компаній у світі, які є членами «Глобальної мережі маяків», – повідомляє інформцентр компанії.

Компанії «Глобальної мережі маяків» відіграють новаторську роль у четвертій промислової революції, тому що вони можуть адаптувати свої виробничі процеси, завдяки цифровому аналізу даних, автономних систем або високій гнучкості.

Fendt визнано провідним у «Індустрії 4.0» / Фото fendt.com

«Торгова марка AGCO Fendt є єдиним виробником сільськогосподарської техніки, що належить до цієї видатної мережі глобальних промислових компаній. Ця нагорода показує, що крім чудових розробок, Fendt також є лідером у тракторному машинобудуванні та може утримувати свої позиції на міжнародному рівні. Завдяки сучасному виробничому та складальному обладнанню, а також продуманим процесам, фірма Fendt і її дочірні бренди в групі AGCO досягають високої гнучкості й ефективності виробництва», — розповів старший віцепрезидент і головний фахівець із ланцюга постачання AGCO Ханс-Бернд Вельтмаат.

— Для того, щоб у майбутньому можна було задовольнити потреби населення, яке швидко зростає, у продовольстві й енергії, машини та системи для сільського господарства мають працювати ефективно та прибутково, і бути гнучкими у використанні. Майже всі вироблені фірмою Fendt трактори в своєму роді унікальні.

Наприклад, трактори Fendt вирізняються конструкцією гідравлічних з’єднань, різними варіантами гальмівних систем або спеціальним обладнанням кабіни. Ефективне виробництво такої великої кількості варіантів оснащення можливо тільки з так званою системою VarioTakt. Ця гнучка складальна система гарантує, що всі дев’ять серій тракторів (38 моделей) можуть бути зібрані в різних конфігураціях, на замовлення клієнта, на одній складальній лінії.

Результат: виробництво тракторів Fendt дозволяє швидко та гнучко реагувати на поточні вимоги ринку. Отож, рішення журі «Глобальної мережі маяків» говорить: «Fendt поєднує цифрові рішення з продуманим дизайном складальної лінії. Це означає, що Fendt може виробляти дев’ять серій тракторів — від 72 до 517 к.с. — навіть в одиничних екземплярах».

 «Наша мета – випустити 20 000 тракторів до кінця цього року. За всю історію фірми Fendt таку кількість тракторів ніколи не випускали, тому потрібні унікальні методи виробництва, щоб виготовляти швидко, гнучко й індивідуально, відповідно до вимог замовника, і попри це – відмінної якості. Навіть найкращий завод, найрозумніші логістичні процеси та найсучасніші машини є дієвими тільки завдяки співробітникам компанії Fendt. Знання фахівців, цілеспрямованість, надійність і ретельність наших співробітників, а також гордість за наші машини роблять з трактора справжній Fendt», — розповів Еккеарт Глезер, керуючий директор з виробництва AGCO / Fendt.

Про глобальну мережу маяків

Всесвітній економічний форум щороку збирається в Давосі, щоб обговорити економічні та політичні події на міжнародному рівні. У ході цих зустрічей на високому рівні була створена «Глобальна мережа маяків», як платформа для обміну для промисловості. До неї належить 44 провідні компанії у виробничому середовищі. У цій мережі обговорюватимуть і розвиватимуть нові технології, інновації, методи оцифровування і «Індустрія 4.0».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here