Massey Ferguson Open Day від «Волинської Фондової Компанії»

603

5 березня у Луцьку провели грандіозну подію – Massey Ferguson Оpen Day. Захід організувала «Волинська Фондова Компанія», офіційний дистриб’ютор техніки Massey Ferguson у Волинській, Хмельницькій та Житомирській областях, за участю корпорації AGCO.

До уваги гостей представили понад 15 одиниць техніки Massey Ferguson, ефективність, економічність та надійність якої широко визнана сільгоспвиробниками всього світу. Серед експонатів: комбайн MF 7370, трактор MF 8737, трактор MF 7726, трактор MF 7722, трактор MF 6713, сівалка MF 9180.

Гості заходу мали можливість не лише детально роздивитися агрегати, проконсультуватися з менеджерами «ВФК», отримати відповіді на всі запитання, а й сісти у трактори та відчути той рівень комфорту, який забезпечує техніка Massey Ferguson.

Також під час дійства провідні спеціалісти «ВФК» презентували сервісний центр компанії, розповіли про склад запасних частин, ознайомили з унікальними фінансовими програмами тощо.

Та найголовніше, організатори подбали, аби всі запрошені могли відпочити душею від важких трудових буднів: у невимушеній та дружній атмосфері, що панувала впродовж свята, поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом на початку нового сільськогосподарського сезону, насолодитися видовищним розважальним шоу.

Massey Ferguson – техніка, яка задовільнить усі сільськогосподарські потреби

Massey Ferguson Оpen Day розпочався з виступу генерального директора «Волинської Фондової Компанії» Олександра Сплященка, який розповів про переваги техніки Massey Ferguson.

Презентували трактори Massey Ferguson шостої серії – це модель 6713 – якісні, економічні, прості в обслуговуванні та зручні для механізатора.

Трактор оснащено надійним і економічним 4-циліндровим двигуном AGCO Power з об’ємом 4,4 л, що розвиває потужність 132 к.с. На машину встановлено повністю синхронізовану трансмісію з 12 передачами переднього і 12 передачами заднього ходу, розділеними на 2 діапазони. На типовий для польових робіт діапазон швидкостей від 4 до 12 км/год припадає 6 передач, а максимальна швидкість трактора з такою трансмісією складає 40 км/год.

Гідравлічна система відкритого типу у МF 6713 поєднує в собі 2 шестеренчастих насоси з продуктивностями 37 л/хв та 57 л/хв.

Також до уваги аграріїв запропонували моделі сьомої серії – МF 7722 та МF 7726, потужністю 220 – 260 к.с., обладнані 6-циліндровим двигуном AGCO Power об’ємом 7,4 л. Ці трактори мають великий попит серед клієнтів «ВФК», адже ідеально підходять для багатогалузевих господарств, де потрібно виконувати роботи різноманітного плану.

І ще один трактор – Massey Ferguson 8737, потужністю 370 к.с.

Потужний 6-циліндровий двигун AGCO POWER об’ємом 8,4 л з трансмісією Dyna-VT є новаторським рішенням задоволення потреб в аграрному секторі сучасності.

Технічною особливістю трактора MF 8737 є висока продуктивність гідравлічного насоса – 205 л/хв.

MF 8737 оснащено інноваційною системою автоматичного водіння Auto-Guide™, що дозволяє фермерам швидше повертати вкладені кошти та забезпечує комфортні умови праці оператора впродовж довгого робочого часу.

У тракторах цієї серії чудово розроблена система баластування. У підсумку, це значно економить час і кошти, якщо порівняти з конкурентами.

Трактори MF 8737 доповнені зерновою сівалкою MF 9180 VE, яка обладнана технологією  Precision Planting, що дозволяє в рази збільшити ефективність роботи. Вона оснащена вакуумно-електричною системою дозування, що забезпечує високу точність посіву насіння всіх розмірів і форм.

На Massey Ferguson Оpen Day представили також і зернозбиральні машини. У комбайнах MF 7370 BETTA компанія Massey Ferguson втілила абсолютно нову концепцію. Постійне вирівнювання шасі, завдяки зміні висоти передніх коліс, дозволяє використовувати широкі шини, але при цьому не виходити за межі дозволених габаритів під час руху по дорогах. Конструкція переднього моста має міцні паралелограмні механізми, якими управляє нова електронна система.

Комбайн MF 7370 BETTA оснащено двигуном AGCO POWER (360 к.с.) із використанням технологій підвищеної економічності, а також новітньою електронікою CANbus: новий термінал зі сенсорним екраном TechTouch і багатофункціональним джойстиком PowerGrip, який забезпечує автоматичне налаштування машини на 15 видів культур і ефективне автоматичне регулювання крутного моменту.

Також, опираючись на багаторічний досвід, компанія Massey Ferguson пропонує лінійку унікальних високопродуктивних жниварок PowerFlow (до 7,7 м) і FreeFlow (до 7,6 м).

Універсальна молотильно-сепараційна конструкція дозволяє легко обмолочувати будь-які культури, завдяки надійному високоінерційному барабану та посиленому підбарабанню. Для підвищення якості обмолоту передбачено незалежне регулювання з кабіни оператора передньої та задньої частини підбарабання. Відцентровий сепаратор Multicrop Separator забезпечує велику додаткову площу сепарації зерна до того, як воно потрапить на клавіші соломотряса.

Модернізовані решета, клавіші соломотряса, новий шестирядний подрібнювач соломи додатково забезпечують безкомпромісну функціональність і якість роботи.

Григорій Іванович Хацкевич, заступник генерального директора ТОВ «Гор-Агро», Волинська обл., Луцький р-н, с. Підгайці:

«Наше господарство засноване 2006 року, в обробітку – 1200 га землі, вирощуємо зернові та технічні культури.

Із «Волинською Фондовою Компанією» тісно та плідно співпрацюємо вже понад 5 років, це підприємство, яке добре зарекомендувало себе на вітчизняному ринку та наш надійний партнер. Компанія пропонує великий вибір якісної техніки та надає високопрофесійне її обслуговування у найкоротші терміни. З ними приємно працювати, адже спеціалісти постійно на зв’язку, а керівництво компанії завжди ставиться з розумінням і готове йти на зустріч.

У «ВФК» ми придбали чимало одиниць техніки, зокрема: ґрунтообробний дисколаповий агрегат Ares, напівнавісний оборотний плуг VIS, виробництва компанії Unia, посівний комплекс Kuhn Espro 6000 R, телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407, комбайн Massey Ferguson 7370.

Зупинили свій вибір на цьому виробнику, адже Massey Ferguson – це надійна комфортна техніка, що забезпечує якісне виконання робіт і, що досить важливо, комфортна для оператора».

Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here