Нова глобальна стратегія BASF стимулюватиме розвиток інновацій в агросекторі

240
 • Добре укомплектований сільськогосподарський портфель із прогнозованим потенціалом пікових продажів понад €7,5 млрд;
 • Інноваційні рішення, що дозволяють збалансувати продуктивність сільського господарства, захист навколишнього середовища та потреби суспільства;
 • Фокус на дослідження та розробки для підтримки стратегії BASF у сільському господарстві.

Компанія BASF оголосила про збільшення прогнозованого потенціалу продажів інноваційного портфелю сільськогосподарських рішень на більше ніж €7,5 млрд. До 2029 року компанія запустить понад 30 ключових продуктів, серед яких насіння сучасних сортів і гібридів, хімічний та біологічний захист сільськогосподарських культур, цифрові інструменти та нові формуляції.

Аби забезпечити баланс між продуктивністю сільського господарства, захистом навколишнього середовища та потребами суспільства, BASF збільшить увагу до інтегрованих рішень для аграріїв. Упродовж 2020 року компанія планує продовжувати розвивати напрям R&D та фінансуватиме його не менше, аніж у попередні роки. 2019 року BASF інвестував €879 млн у дослідження та нові розробки для розвитку підрозділу Agricultural Solutions. Це становить приблизно 11% від продажів у цьому сегменті.

«Сільське господарство настільки важливе для нашого життя, що воно впливає на всіх. Ось чому ми маємо вирішувати проблеми навколишнього середовища, клімату та суспільства, які з кожним днем стають все більш актуальними. Наша мета – пошук практичних рішень, які дадуть змогу підвищити врожайність, зробити виробництво культур більш стійким до стресових умов, знизити викиди парникових газів, спричинені діяльністю сільського господарства, та збільшити біорізноманіття», – сказав Вінсент Гро, президент відділу Agricultural Solutions BASF. 

Фокус на R&D

Позиція компанії BASF у галузі сталого сільського господарства базується на активному розвитку портфелю науково-дослідних розробок, разом з критерієм сталості, які повністю інтегровані у весь процес.

«Наша нова інноваційна стратегія сфокусована навколо вирощування с.-г. культур. Ми впроваджуємо наукові технології для створення рішень, що відповідають довготерміновим економічним, екологічним і суспільним потребам», – наголосив Пітер Еккес, президент BASF Bioscience Research.

Збільшення врожайності, стресостійкості та зменшення викидів парникових газів

Для задоволення потреб сільського господарства, інноваційний підрозділ BASF фокусується на нових технологіях і рішеннях для чотирьох стратегічних сегментів:

 • соя, кукурудза, бавовна;
 • пшениця, ріпак, соняшник;
 • рис;
 • фрукти та овочі.

Інноваційні розробки компанії демонструє потужна лінійка продуктів, до якої належать пшениця, ріпак і соняшник – ринок, якого оцінюють приблизно в 12 мільярдів євро.  BASF розробляє новітні рішення для кліматично стійкого землеробства. Дослідження спрямовані на підвищення врожайності культур, виведення посухостійких видів, для яких потрібно менше ресурсів – води та засобів захисту рослин. З їхньою допомогою аграрії зможуть стабільно збільшувати врожаї, однак зменшувати обробку, скорочуючи тим самим викиди парникових газів.

До інноваційних рішень належать:

 • Насіння та гібриди: гібрид насіння ріпаку InVigor® з інноваційними технологіями, завдяки яким зменшується руйнування стручків і підвищується вологостійкість. Це допомагає зберегти рослини й забезпечити гнучкість рослин, спростивши в такий спосіб збір урожаю.

Також у середині 2020-х компанія виведе на ринок насіння ріпаку під маркою LibertyLink®. Культуру можна буде вирощувати в складних кліматичних умовах і застосовувати нові опції сівозміни з пшеницею у посушливих районах Північної Америки. Там тепловий стрес знижує життєздатність ріпаку й відтак – зменшує врожайність.

Крім того, в середині десятиліття BASF презентує перші гібриди пшениці, які дадуть змогу аграріям Північної Америки та Європи отримувати більші врожаї, стабілізувати виробництво та покращити якість зерна.

 • Гербіциди: для боротьби з бур’янами компанія розробила дві діючі речовини – Luximo® та Tirexor®. З 2020 року це дозволить аграріям викорінювати важкоконтрольовані бур’яни. Також BASF працює над зниженням резистентності бур’янів, стійких до гербіцидів. Це дозволить застосовувати менше препаратів і знизить вуглецевий слід.
 • Фунгіциди: нещодавно BASF випустив Revysol® – активний інгредієнт фунгіциду, що пропонує високі показники проти низки важкоконтрольованих збудників хвороб у саду, овочах, винограді та польових культурах. Крім того, нові активні компоненти фунгіциду Pavecto®, розроблені спільно з Sumitomo Chemical, допоможуть забезпечити аграріям унікальний інструмент для управління стійкістю проти хвороб. BASF класифікував продукцію на основі Pavecto® та Revysol® як продукти-‟каталізатори” (Accelerator products), які пришвидшують сталий розвиток. Портфоліо рішень з цих препаратів до 2025-го допоможе наростити дохід до €22 млрд.
 • Інсектициди: для розширення асортименту препаратів боротьби зі шкідниками BASF спільно з Mitsui Chemicals Agro, Inc. розробив нову діючу речовину – Broflanilide. Він вийде на ринок 2020 року. З ним аграрії зможуть захистити культури від низки шкідників, зокрема, колорадського жука.

Діджитал підтримка сучасного агросектору

Виробники, що використовують цифрові інструменти BASF під торговою маркою xarvio™ Digital Farming Solutions, отримують вищі врожаї за менших витрат. Завдяки цифровій бізнес-моделі BASF, в основі якої результати платформи xarvio™ HEALTHY FIELDS, аграрії можуть дистанційно контролювати захист культур, зменшувати виробничі навантаження та здійснювати моніторинг полів у режимі реального часу.

Цифрові інструменти xarvio™ використовують приблизно 2,5 млн аграріїв у більше ніж 120 країнах. Вони оптимізують вирощування продуктів у всьому світі та мінімізують негативний вплив на довкілля.

Інноваційний потенціал BASF виходить за межі поля. У межах програми e3® Sustainability Cotton компанія допомагає виробникам бавовни зі США задовольнити попит клієнтів на екологічні матеріали та відстежити весь ланцюг виробництва. Така новація дозволяє споживачам бути впевненими, що придбана ними річ, вироблена з екологічного матеріалу та у відповідальний спосіб. Наразі BASF – єдина компанія, що забезпечує детальну можливість такого моніторингу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here