Новий президент компанії AgroGeneration

237

Президент компанії AgroGeneration Джон Шморгун пішов у відставку. На цій посаді він працював з жовтня 2013 року. Його напутні слова наповнені вдячністю за роки співпраці всім співробітникам разом і кожному зокрема, турботою про подальшу роботу та розвиток компанії, побажанням успіху та процвітання. Новим президентом компанії AgroGeneration призначено Булавіна Сергія, який до цього виконував обов’язки віцепрезидента, і має більше 8 років досвіду роботи в аграрному секторі. Кадрові зміни пов’язані з оптимізацією у роботі агрохолдингу.

Сергій Булавін, новий президент AgroGeneration

Звертаючись до співробітників Сергій Булавін сказав:

«Останні декілька років все наше життя сповнено змінами та викликами. Та ми разом із вами успішно проходили всі критичні моменти. Впевнений, що завдяки кожному з вас і нашій команді в цілому, ми зможемо успішно пройти виклики цього року. Ми впораємося та переможемо!».

Кадрові зміни у керівництві AgroGeneration не вплинули на виробничі процеси. Наразі всі підрозділи й агрофірми працюють у штатному режимі. На ланах тривають весняно-польові роботи. Посівними матеріалами, добривами, пальним, а також індивідуальними засобами захисту на час карантину забезпечені всі співробітники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here