Тест-драйв ДТЗ 5244HPX довжиною в рік, і що з цього вийшло

344

Коли я шукав собі трактора, то зіткнувся з такою проблемою: реклами багато, а от хоч якихось нормальних оглядів і відгуків від реальних власників – обмаль. Ну так, щоб розповіли конкретно, поділились «із перших вуст» і «перших рук». Адже всі ж знають, що так зазвичай легше порівняти, прицінитись. Бо покупка серйозна, еге ж?

А от коли вже купив трактора (слава богу, з ним пощастило), то мені самому почали дзвонити, запитувати, у гості напрошуватися подивитися навіть малознайомі люди. Тому я вирішив написати про нього, спираючись на власний досвід – тест-драйвлю його понад рік. Хоч мені й далеко до модного блогера, але я буду радий, якщо ця інформація виявиться для когось корисною.

Отже…

Почну з того, що маю ділянку майже 8 га. І потреба в новому тракторі виникла одразу, як тільки мій старий вірний Фотон уже зовсім «вийшов на пенсію». Нічого не поробиш – пішов дивитися, що з 24-сильних є в продавців.

Передивився багато: і такі, і сякі… Пропозицій чимало. З тих, що пропонували, мені найбільше сподобався ДТЗ 5244. На той час це була новинка, відгуків було мало – тільки поодинокі знайшов. Але поклався на інтуїцію, ризикнув і… от що з цього вийшло.

Для мене основне – це потужність, двигун

Працюю на ньому понад рік, точніше – рік і 3 місяці. Великих нарікань і скарг не маю. Є деякі дрібниці, про них скажу далі. Для мене, напевно як і для багатьох із вас, основне в тракторі – це потужність, двигун. І я не розчарований, а навпаки – мій трактор має більше кубиків, ніж ті 24-сильні, що я дивився! Вони переважно мають десь 1,5 л, як той же мій старий Фотон. А в мого нового – аж 1900 кубиків!  Вигоду й п’ятикласник порахує!

Запас крутного моменту – як у 30-сильних. І знаєте, це дуже відчувається! Пре з причепом навіть під гору що навіжений, витримує дикі навантаження щодня. Уже не перший сезон нон-стоп і в мене в господарстві, і родичі юзають – то я знаю, про що кажу.  Мій Фотон, наприклад, цей же причеп не міг так легко тягнути під гірку.

КПП із реверсом, передачі перемикаються легко

Коробка передач тришвидкісна з реверсом, 9 передач вперед і 9 передач назад. Завжди можна обрати найбільш відповідну для різної роботи.

Окремий вузол реверсу дає змогу змінити напрямок одним рухом. Це дуже стає в пригоді, особливо коли працюєш на довгій та вузькій ділянці, де важко розвернутися – це прискорює та полегшує роботу.

Передачі перемикаються легко, м’якесенько. Під час перемикання рука не б’ється об кожух двигуна, як у Донгфенга, наприклад. Зауважте, рульове керування повністю гідравлічне!

І – тсс… Трактор працює тихо. Перші дні не міг звикнути навіть! А в порівнянні з моїм колишнім Фотоном, у якому шестерні КПП гуркотіли так, що стріляло в потилиці, ДТЗ працює взагалі мовчки!

У тракторі – як у себе в кабінеті!

Робоче місце дуже просторе, зручно сідати з обох боків – можна швидко заскочити та вискочити, якщо треба. Вибачте за інтимні подробиці, але нічого зайвого не стирчить між ніг, адже всі важелі комфортно розташовані збоку.

Як у джипі: зручна підніжка для посадки, є гумовий килимок, гумові накладки на педалях. Але для мене, повторюсь, найбільше приємне враження в перші дні було, коли ти сідаєш і не думаєш про те, куди і як поставити ногу. Просто сідаєш і почуваєшся, неначе бос!

І, власне, про сидіння. Воно комфортне, добре амортизоване, та попри це мені не вистачає м’якості для спини й «п’ятої точки». Але чув, що в оновленій моделі цього року сидіння зробили набагато м’якішим і зручнішим.

Відстань від сидіння до керма можна легко регулювати. Також воно відкидається вперед. Панель приладів – з регулюванням яскравості, дуже зручно: сів, завівся, насолоджуєшся процесом.

Взагалі, за легкістю та простотою керування я б поставив ДТЗ ближче до сучасної просунутої автівки, ніж до звичайного трактора.

Шукачеві трактора на замітку

Сама конструкція трактора збалансована, акуратна. Широкі колеса, з величезними задніми крилами, які добре захищають від бруду, на передніх ще й бризковики є.

Але мені не сподобалось у конструктиві те, що дуже незручно міняти паливний фільтр – треба приловчитися. Зі свого боку, паливна система – з датчиком наявності води – це круто, подібне бачив лише у Case.

На навісну систему не скаржуся, вона добре конектиться з будь-яким навісним обладнанням, міцно «дружить» із моїм причепом. Та чув, що цього року її ще більше доопрацювали.

 Наостанок хочу сказати, що трактору вже скоро півтора року, але тьху-тьху – ніяких серйозних нарікань. Продавці мене запевнили, що раптом щось – то й запчастини можна знайти, і багато сервісних центрів працює. Гарантія в нього максимальна: аж 2 роки! Досі не знадобилась, сподіваюся, і не знадобиться. Отже, рекомендую ДТЗ 5244HPX до перегляду та «вживання»!

Іван Нестайко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here