«АГРО–2020» перенесено на серпень зі збереженням програми та всіх домовленостей

507

У зв’язку з поширенням COVID-19 та впровадженням карантинних заходів, проведення виставки «АГРО–2020» вирішено перенести на 11–14 серпня 2020 р. Організатори запевняють, що абсолютно всі домовленості з учасниками та партнерами збережені.

Програму «АГРО–2020» не змінюють, вона об’єднуватиме роботу 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal’EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво й агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House. Особливу увагу приділятимуть новинкам сільськогосподарської техніки й устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств.

Також програма виставки традиційно передбачає низку ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, пресконференцій. На «АГРО–2020»  українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору,  знайти нових партнерів і клієнтів.

Окрім офіційної та ділової частини, виставка матиме цілу низку цікавих і розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль з тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль «AgroFoodFest»,  український «Ярмарок» товарів народного промислу та «Аукціон племінних тварин», де кожен охочий зможе взяти участь у відкритих торгах і придбати тварин рідкісних порід.

Організатори обіцяють, що цього року виставка матиме оновлений зовнішній стиль, стане ще сучаснішою та ще цікавішою. Тож просять зберігати спокій та здоров’я!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here