Аплікатор для внесення рідких добрив у ґрунт

739

Рідкі мінеральні добрива давно себе зарекомендували, як чи не найоптимальніший засіб підживлення рослин. Але використання таких добрив може бути обмежене недостатньою технічною базою того чи іншого підприємства. Саме для розв’язання такої проблеми й існує сучасний ін’єкційний метод внесення РМД.

Причіпний аплікатор дає змогу як вносити добрива під час посіву культур, так і для кореневого підживлення у критичні фази, наприклад, 5-8 листків у кукурудзи або ж у фазі 6 листків у соняшника. Прикореневе внесення убезпечує від ризиків, які має поверхневе обприскування (наприклад, опіки, коли гранули добрив осідають на листі), та дозволяє збільшити результативність підживлення.

Агрегат виробництва ПП «Агрореммаш-Плюс» призначений для кореневого підживлення як просапних культур, так і культур рядкового висіву, саме рідкими добривами.

Як працює ін’єкційний підживлювач?

До металевої рами прикріплюють ін’єкційні колеса відповідно до необхідної відстані між рядками. Кожне колесо оснащене голками, через які й відбувається вприскування добрив. Можливе заглиблення від 6 до 8 см. У результаті ми отримуємо рівномірне внесення речовини через кожні 13 см. Відстань між рядами – від 25 см – можна збільшувати, знімаючи та переміщаючи колеса.

Ін’єкційні колеса також дають змогу значно зекономити витрати діючої речовини РМД – до 50%, залежно від налаштувань агрегата та вимог до дозування. Наприклад, виробники КАС звертають увагу аграріїв на високу в’язкість речовини. Відповідно до цього потрібно налаштувати робочу гідросистему агрегата, або ж використовувати спеціальний комп’ютер, який задає необхідну потужність, залежно від швидкості ходу, густини речовини та, власне, необхідної кількості на гектар. Підживлювач виробництва ПП «Агрореммаш-Плюс» оснащений комп’ютером, розробленим нашими спеціалістами.

Переваги ін’єкційного підживлювача рослин

Серед беззаперечних переваг методу ін’єкційного підживлення рослин – економія та точність. Завдяки цьому ви досягаєте максимального результату:

  • підвищення ефективності підживлення завдяки прикореневому внесенню;
  • чітке дозування рідких добрив і рівномірне внесення;
  • зменшення навантаження у пікові періоди;
  • відмінний результат навіть у разі посухи;
  • можливість використання різних видів добрив.

Компанія «Агрореммаш-Плюс» займається виготовленням, продажем і введеням в експлуатацію ін’єкційних підживлювачів рослин. Завдяки цьому, ми гарантуємо якість деталей та ефективність роботи ІПР, адже кожен крок – від виготовлення до запуску в роботу – контролюють наші служби. Ми несемо відповідальність і за наш механізм, і за ваш урожай, тому надаємо гарантійне обслуговування та постгарантійну підтримку, а також проводимо консультування та навчання ваших співробітників.

Відчуйте переваги розумної техніки разом із нами!

ПП «Агрореммаш-Плюс»

тел.: +38(066) 955 36 93, +38(097) 543 26 54

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here