Фузаріоз – загроза для майбутнього врожаю

607

Особливості розвитку збудника

Загрозою для врожаю сільськогосподарських культур є гриби роду Fuzarium, які уражують зернові та зернобобові культури, буряк, картоплю та інші, та сприяють розвитку фузаріозу. Зараження рослин фузаріозною кореневою гниллю відбувається за вологості 40–80 %, у діапазоні температур від 1 до 35 оС, оптимальна температура для розвитку збудника – від 13 до 26 оС. Отож, хвороба може прогресувати за будь-яких погодних умов.

Збудник зберігається у формі грибниці, склероціїв, хламідоспор на рослинних рештках, на насінні та у ґрунті. Упродовж вегетаційного періоду поширюється конідіями, які розносить вітер, дощ і комахи. Відомо, що конідії та сумкоспори збудників фузаріозу колоса зберігають життєздатність 1 рік, хламідоспори та склероції – 2–3 роки [2].

Ознаки ураження фузаріозом

На зернових колосових культурах гриби роду Fuzarium спричиняють фузаріозну кореневу гниль та фузаріоз колоса.

У результаті ураження рослин пшениці фузаріозною кореневою гниллю, на них утворюються поздовжні темні плями, загнивають і відмирають первинні та вторинні корені, підземне міжвузля, інколи й основа стебла. Це призводить до зрідження посівів, білостеблості та пустоколосиці [1].

Колос, уражений фузаріозом, біліє, пізніше на лусочках з’являються блідо-рожеві подушечки міцелію, які зливаються в суцільний наліт. Збудник проникає в зерно, воно набуває рожевого відтінку, стає зморшкуватим.

Зерно, уражене фузаріозом, містить дезоксиніваленол і зеараленон – мікотоксини небезпечні для людини та тварин. Фузаріоз істотно погіршує хлібопекарські якості зерна, що негативно впливає на якість борошна [3].

Внаслідок ураження сої фузаріозом, у фазу сходів проростки потовщуються і деформуються, на сім’ядолях утворюються бурі виразки, які вкриваються рожевим нальотом із подушечками. Рослини випадають з посіву. Уражене насіння має білувато-рожевий наліт і не проростає. У фазу бутонізації – початку утворення бобів через ураження фузаріозом стебло біля кореневої шийки набуває темно-коричневого забарвлення. У вологу погоду на ураженій ділянці стебла з’являється наліт і конідіальне спороношення патогена. Як наслідок – рослина засихає. Ураження бобів супроводжується утворенням щуплого зерна з білуватим нальотом [2].

Можливі втрати врожаю

Ураження рослин фузаріозними грибами не лише призводить до втрат урожаю, але й значно погіршує посівну та харчову якість зерна, тому є однією із найнебезпечніших хвороб сільськогосподарських культур. За різними даними, фузаріоз колоса пшениці призводить до втрат 20 – 50 % урожаю зернових культур [3].

Отже, ураження рослин хворобами істотно ускладнює реалізацію високої потенційної урожайності вирощуваних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, тому потрібно застосовувати ефективні заходи, спрямовані на захист посівів від патогенів.

Використані джерела:

  1. Мярютін Ф. М., Пантєлєєв В. К., Білик М. О. Фітопатологія: Навчальний посібник. Харків: Еспада, 2008. – 552 с.
  2. Пересипкін В. Ф. Сільськогосподарська фітопатологія: Підручник. К.: Аграрна освіта, 2000. 415 с.
  3. Фуртат І. М., Остапюк Н. А., Антонюк М. З. Біологічні особливості та екологія представників роду Fuzarium, збудників захворювань злаків. Наукові записи НаУКМА. 2017. Том 197. Природничі науки. С. 3–18.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here