Робота департаменту післяпродажного обслуговування компанії CNH Industrial під час пандемії COVID-19

349

Департамент післяпродажного обслуговування компанії CNH Industrial та її бренди Case IH, STEYR і New Holland Agriculture, роблять усі необхідні кроки для забезпечення високого рівня обслуговування своїх дилерів і клієнтів під час пандемії COVID-19.

Департамент післяпродажного обслуговування компанії CNH Industrial (CNH Industrial Aftermarket Solutions), який відповідає за забезпечення запчастинами, технічну підтримку та післяпродажне обслуговування в межах бізнесу компанії CNH Industrial, а також її бренди, Case IH, STEYR і New Holland Agriculture, вживають всіх необхідних заходів для захисту свого робочого персоналу в ці безпрецедентні часи.

Департамент післяпродажного обслуговування CNH Industrial докладає ще більших зусиль, ніж будь-коли, щоб забезпечити належне постачання запчастин у цей період. Чітко визначеною метою є підтримка дилерів у їхній роботі з обслуговування техніки клієнтів, а пріоритетним завданням — здоров’я та безпека всіх залучених у цей процес. Із розумінням цього, важливо акцентувати увагу на основних моментах:

  • Європейські склади запасних частин працюють у звичайному режимі, з дотриманням усіх чинних норм місцевого державного законодавства щодо охорони здоров’я та гарантування безпеки.
  • Доставку вантажів виконуємо переважно без затримки, як порівняти зі встановленими штатними термінами. Перевезення вантажів повітряним транспортом територією Європи збільшилося, щоб гарантувати стислі строки виконання замовлень.
  • Менеджери відділів запчастин усіх європейських дилерських компаній продовжують працювати віддалено, щоб забезпечувати належний рівень обслуговування і разом із тим захистити здоров’я та безпеку всіх працівників.
  • Європейські дилери відкриті або доступні в телефонному режимі для надання підтримки клієнтам, яким потрібні запчастини під час виконання польових робіт.
  • Персонал відділів технічної підтримки працює у віддаленому режимі, повністю виконуючи свої функції з надання допомоги дилерам і клієнтам, особливо під час сезону в європейському регіоні.

Що стосується відділу сервісу, департамент післяпродажного обслуговування компанії CNH Industrial докладає всіх своїх зусиль для захисту здоров’я і безпеки його персоналу. Водночас ми готові надавати допомогу дилерам і клієнтам у полі, дотримуючись усіх директив, що діють у тій чи іншій країні.

Навчальні заходи в технічних навчальних центрах тимчасово припинено, однак ми пропонуємо широкий вибір навчальних курсів у режимі онлайн із віддаленим доступом для технічних спеціалістів дилерів. Організовуємо віртуальні навчальні курси, метою яких є підтримання рівня обізнаності технічних спеціалістів дилерів щодо всіх технічних удосконалень, з максимальним залученням ресурсів Вебакадемії для проведення найбільш термінових навчань, яких потребує дилерська мережа.

Ще раз наголосимо, бо це важливо, що основним пріоритетом є здоров’я і безпека всіх залучених сторін, зокрема нашого персоналу, партнерів і клієнтів дилерів, із дотриманням звичних високих стандартів обслуговування.

Департамент післяпродажного обслуговування компанії CNH Industrial хоче висловити подяку своїм дилерам і клієнтам за продовження співпраці в ці непрості часи. Те, що ми робимо сьогодні, ми робимо для того, щоб відчути справжню різницю завтра.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here