BASF оновив політику продажів насіння ріпаку

303
  • Тепер у пакетній пропозиції доступні препарати на вибір Карамба® чи Карамба® Турбо
  • 8 традиційних паків та 2 пакетні пропозиції для технології Clearfield®

8 – травня 2020 – Київ, Україна. Компанія BASF презентує оновлену політику продажів насіння озимого ріпаку. Продажі стартували 1 травня 2020 року. Головна особливість нового підходу – можливість для клієнта обирати між препаратами Карамба® та Карамба® Турбо, які входять до комплексної пропозиції разом з гібридами насіння.

Торік BASF впровадив новий для українського ринку підхід з продажу насіння. Він передбачав комплексну пропозицію, до якої входили гібриди насіння озимого ріпаку та препарат Карамба®. Цього року в аграріїв розширився спектр вибору як самого насіння, так і препаратів, що входять до складу паків.

«Ми турбуємося про наших клієнтів, тому регулярно оновлюємо та удосконалюємо наші пропозиції для ринку. Відтепер аграрії можуть обирати між 8 традиційними пакетними пропозиціями та 2 – для технології Clearfield®. До складу кожного паку увійдуть 2 посівні одиниці з насінням та на вибір 5 літрів Карамба® чи Карамба® Турбо», – коментує Маттіас Хорш, директор з маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF.

Відтепер аграріям доступні такі пакетні пропозиції: «Універсальний» з гібридом насіння ріпаку ІНВ1024; «Потужний» з гібридом ІНВ1165; «Стійкий» з гібридом Фенцер; «Оптимальний» з гібридом Панчер; «Досконалий» з гібридом Сейфер; «Стабільний» з гібридом ІНВ1030; «Пізній» з гібридом ІНВ1066; «Пластичний» з гібридом ІНВ1120.

Також у портфоліо – два гібриди для виробничої системи Clearfield® – «КЛ пізній» з гібридом ІНВ1166 КЛ та «КЛ ранній» з гібридом Елмер КЛ. Перший крім зимостійкості та високої врожайності має підвищену стійкість до фомозу завдяки наявності гена Rlm7. Другий, «КЛ ранній», демонструє протягом багатьох років стабільні показники врожайності в усіх регіонах вирощування.

Фунгіцид Карамба® буде доступний тільки в складі пакетної пропозиції, а морфорегулятор-фунгіцид Карамба® Турбо можливо також придбати окремо.

Карамба® та Карамба® Турбо створені саме для ріпаку. Їхня діюча речовина, метконазол, окрім помірної регуляції росту рослин, ще і ефективно контролює основні небезпечні хвороби: фомоз, альтернаріоз та підвищує зимостійкість. А мепікватхлорид, що входить до складу Карамба® Турбо, потужно регулює ріст рослини, запобігаючи передчасному й надмірному росту посівів ріпаку у висоту та впливає на значне коренеутворення.

За останні 15 років в Україні кількість площ під ріпаком зросла майже в 10 разів: від 157 тис. га у 2000 році до 1,1 млн га – 2020-го. Спеціалісти компанії BASF переконані: з використанням вигідних пакетних пропозицій посіви ріпаку отримають потенціал до нових вершин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here