BASF спрямовує кошти на боротьбу з COVID-19

242
  • Тернопільська міська дитяча лікарня отримає необхідне медобладнання
  • Монітори пацієнта надійдуть у медичний заклад до кінця травня

13 – травня 2020 – Київ, Україна. Агродепартамент німецького концерну BASF виділив 600 тис. грн на потреби комунальної міської дитячої лікарні в Тернополі. Уряд визнав медзаклад госпітальною базою, де надають допомогу хворим на COVID-19. Кошти підуть на купівлю моніторів пацієнта з функцією капнографії. Це – надзвичайно важливе обладнання для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу стану пацієнта. Оскільки монітор автоматично контролює життєво-важливі показники людини: від розрахунку дози ліків до відстеження функціонування внутрішніх органів.

За даними системи YouControl, Тернопільська область є недоукомплектованою медобладнанням. Зважаючи на те, що область – у першій п’ятірці за кількістю хворих на коронавірус в Україні, допомога тут буде особливо доречною.

«Складні часи, які сьогодні переживає країна та світ – не привід опускати руки. Свідченням цього є те, як бізнес та благодійні організації об’єдналися задля допомоги хворим. Адже кожна велика міжнародна компанія має нести соціальну відповідальність та підтримувати суспільство, у якому працює, – коментує Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. – Сьогодні надзвичайно важливо оснастити лікарні технічно, бо обладнання для лікування хворих украй не вистачає. До того ж, закуплені монітори рятуватимуть не одне життя в майбутньому, тому що це – та техніка, яка потрібна реанімаційним відділенням на постійно. Тому нинішнє забезпечення медзакладів, а особливо обласних і районних, – виклик, який ми повинні прийняти».

За словами Андрія Касьяна, агробізнес сьогодні перебуває на передовій продовольчої безпеки, оскільки здійснює посівну в екстремальних умовах – погодних і організаційних. Компанія максимально скеровує свою увагу з інших соціальних активностей на нагальні сьогодні питання порятунку життя людей. Раніше департамент Agricultural Solutions компанії BASF повідомляв про плани щодо продовження реконструкції палацово-паркового комплексу «Шарівка» у Харківській області. Проте сьогодні компанія має скерувати кошти в інше русло, адже тепер у фокусі життя людей, їхнє теперішнє та майбутнє.

«Прогнози розвитку та поширення COVID-19 свідчать про зростання кількості хворих. Допомога BASF Agricultural Solutions особливо цінна тим, що монітори пацієнта – це техніка, яка має довготривалу перспективу. Вони відслідковують стан пацієнта і, зокрема, прогнозують його можливе потенційне погіршення. Це допомагає лікарям вчасно приймати рішення про переведення хворого на інтенсивну терапію. У такий спосіб монітори дають можливість уникати ситуацій та критичних станів пацієнтів, коли потрібна штучна вентиляція легенів. Завдяки моніторам ми працюємо на випередження», – пояснює Андрій Артимович, головний лікар Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні.

Він зазначає, що монітори використовуватимуть 24/7, адже саме так можна відслідкувати всю клінічну картину. Показники моніторів можна роздрукувати чи переглядати в електронному форматі протягом всього періоду лікування хворого. Це дозволить вловити найперші ознаки патологій та вберегти сотні життів маленьких пацієнтів Тернопільщини.

BASF виділив  кошти на купівлю моніторів пацієнта з функцією капнографії для Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні

Благодійний проєкт реалізують у партнерстві з БФ «Твоя опора». Фонд збирав і опрацьовував запити лікарень, які були визнані опорними та приймають хворих на коронавірус. «Твоя опора» має надійну репутацію відповідального партнера для бізнесу. Це щороку підтверджує незалежний аудит.

Монітори надійдуть до лікарні до кінця травня. Звіт про надходження одразу оприлюднять на сторінках благодійного фонду та BASF Agricultural Solutions.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here