Сільгоспвиробники можуть втратити до 25% врожаю через весняні заморозки

380

Аграрії можуть втратити від 15 до 25% врожаю через весняні заморозки. Таку думку висловив кандидат сільськогосподарських наук, директор Інституту сільського господарства Степу НААН України Ігор Семеняка, повідомляє glavcom.ua.

Науковець  зазначив, що заморозки призвели до пізньої вегетації озимих культур і рослини зменшили інтенсивність свого росту та розвитку.

Також Ігор Семеняка уточнив, що аграрії щороку знаходяться в незвичайних умовах.

«Цей рік також не є типовим, особливо для озимих культур, оскільки метеорологічної зими в цьому році практично не було», – сказав Семеняка.

На думку вченого, природа поставила виклики, як перед науковцями, так і перед виробниками: як бути, що робити, які заходи застосувати.

«Те, що культури перезимували – це добре. Але коли вони почали відновлювати своє зростання і вегетацію були заморозки. І від того, хто які технології використовує, хто які сорти вирощує – буде залежати врожай. Тому що зимостійкість не просто культур, а сортів – різна. Дуже сильно постраждав ріпак, який був недорозвинений в осінній період або переріс, певною мірою постраждали ячмінь і озимі», – розповів експерт.

За його словами, ячменю, який рано посіяли, завдано певної шкоди, але не смертельної, окремі сорти озимої пшениці не вітчизняної селекції теж зараз не в кращій формі.

«Тому необхідно проводити обстеження. Однак більшість сортів, а це відсотків на 90% – сорти вітчизняної селекції, особливо в нашому регіоні, витримали ці несприятливі умови. Тому озима група забезпечить урожайність не нижче середнього показника», – додав Ігор Семеняка.

Нагадаємо, що весняна посуха завдала нищівного удару сільському господарству Одеської області. Найгірша ситуація на півдні, де загинуло більше половини озимих культур, причому в Придунав’ї до 80%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here