Аграрії Херсонщини розробили інноваційну тару для перевезення кавунів

183

Унікальний контейнер, який призначено спеціально для перевезення баштанних, розробили група виробників “Херсонський кавун” спільно зі спеціалістом з розвитку плодоовочевого ланцюга UHBDP Валерієм Федоренко, ГО “Земля Таврії” та Vital Trading.

Про це пише seeds.org.ua.

На відміну від звичайного октабіну, який наразі використовують через відсутність більш якісної альтернативи, новий контейнер українського виробництва   – це справжня спеціально-розроблена конструкція під баштанні, за допомогою якої можна перевозити продукцію у фурі-рефрижераторі на далекі відстані.

Нова розробка відкриває нові можливості та створює експортний потенціал для українського ринку баштанних.

“Октабіни – це ящики для перевезення пет-заготовок, вони не призначені для перевезення баштанних – розповідає Валерій Федоренко. – Ще 12 років тому я знайшов їх випадково на Рубіжанському трубному заводі і пристосував для перевезення кавунів, адже іншої підходящої тари для перевезення баштанних тоді ще не було”.

Контейнер має міцний подвійний корпус, захисні картонні куточки та вентиляційні отвори на дні та зверху контейнера, що забезпечують постійну продувку баштанних зверху та знизу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here