«СУПЕР Майстерня Аграрія» від «Сингента Україна»: захоплива подорож, де реальне стає віртуальним!

513

23 і 25 червня компанія “Сингента Україна”, вперше на теренах України – онлайн, провела потужну «СУПЕР Майстерню Аграрія», у якій поєднали експертні знання, колосальний досвід і передові агротехнології сучасного агробізнесу. Цей захід показав, як можна якісно та повно надати корисну інформацію і зекономити аграріям дорогоцінний час, адже учасники онлайн-конференції знайомилися з новинками агротехнологій просто в себе вдома, сидячи перед комп’ютером, а хто й у полі через екран телефона, – а чому б і ні, якщо є доступ до інтернету!

Прикметно, що компанія “Сингента Україна” провела дві відеоконференції: окремо для зони Степу, окремо для Лісостепу та Полісся, з огляду на те, що умови вирощування культур тут різні, тож і технології можуть різнитися.

Зареєструватися на онлайн-конференцію можна було напередодні події, заповнивши форму на сайті, і на це все пішло менше хвилини. Перед початком трансляції учасники отримали два нагадування на електронну пошту, щоб уже зовсім нічого не пропустити. Все, що було потрібно для участі у Майстерні – це мати доступ до мережі та підключитися у потрібний час.

Тарас Сертай, заступник керівника ФГ «Нива»
Роман Яриш, менеджер з продажу ТОВ «Фірма ЕРІДОН»

Агроквест – винагорода за знання

Конференція мала вигляд розмови пересічного українського агронома з фахівцями, що розповідали про сучасні ЗЗР від “Сингента”, які допомагають у вирощуванні основних сільськогосподарських культур:  кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої та зернових колосових.

Але, крім доповідей, яскравих і насичених презентаціями, цифрами та графіками, особливої ваги додавали репортажі з господарств, де досліджують дію препаратів у різних умовах.

Переглядаючи насичену та цікаву конференцію, можна було тільки здогадуватися скільки праці було в неї вкладено, скільки на це пішло часу та зусиль різних фахівців. Адже сам захід був побудований дуже майстерно: тут врахували й особливості людської уваги, яку перемикали то на розповіді про новинки, то про ЗЗР, які добре себе зарекомендували, то на репортажі з господарств, де їх досліджують і випробовують, то на репортажі з лабораторій, де досліджують хвороби, шкідників і дію речовин, то на враження агрономів і науковців про захисну дію ЗЗР.

А для того, щоб утримувати увагу аграріїв упродовж конференції, організатори проводили квест – потрібно було час від часу відповісти на запитання щодо продукції.

Ті, хто відповів правильно на якомога більше запитань, брали участь у розіграші цінних призів.  Поборотися було за що, тож багато з тих, хто слухав уважно, запам’ятовував і занотовував корисну інформацію, отримали цінні подарунки.

За 150 хвилин – 9 спікерів, 40 репортажів

Для доброго господаря найпереконливішими будуть сухі цифри статистики. Дані досліджень свідчать, що хвороби зернових можуть забирати від 500 до 1000 кг урожаю з гектара. Щоб цього не сталося, експерти рекомендують застосовувати інноваційний фунгіцид “Елатус. Ріа”, що дає 50 днів захисної, профілактичної та лікувальної дії та водночас тривалий період зберігає функції фотосинтезу рослин. Фунгіцид для соняшнику “Амістар Голд” зберігає до 500 кг/га – і це теж вражаючий і переконливий факт.

Зрозумілий інтерес аграріїв до ріпаку, адже і ціна на нього хороша, і попит зростає. На захисті цієї культури від хвороб уже понад 20 років  стоїть фунгіцид “Сетар”, який загалом у світі рятує 500 млн га і зберігає 250 млн тонн урожаю. В Україні ним обробляють приблизно 1,5 млн га, він загалом зберігає 500 тис. тонн ріпаку, даючи агровиробникам додатково заробити 100 млн доларів.

Боротися з бур’янами у кукурудзі допомагає гербіцид “Елюміс”, який забирає будь-яку рослинність, окрім культурної, знищує понад 200 видів бур’янів, зупиняє їхній ріст уже за дві години після внесення і має пролонговану ґрунтову дію до 60 днів. Саме цей препарат дієвий проти майже незнищенного ваточника сирійського.

Не обійшли організатори увагою і продукти для сої. Для обробки насіння “Сингента” пропонує інокулянт “Атува”, основні переваги якого – більш сучасні штами бактерій, рідка формуляція, а також можливість зберігати оброблене ним насіння до півроку без втрати ефективності. Виробничі досліди минулого року у Чернігівській області свідчать, що використання “Атува” в комплексі з іншими засобами дає прибавку 340 кг.

Агрономи Чернівецької області

Агрономи ТОВ «Перлина Поділля», Хмельницька обл.

Конференція «СУПЕР Майстерня Аграрія» була надзвичайно насичена: у 150 хвилин прямого ефіру вдалося вмістити корисну інформацію від дев’яти спікерів, які представляли загалом 16 продуктів, а 40 репортажів із господарств підтверджували ефективність засобів від “Сингента”.

Ольга Соломка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here