МХП та Органічна Україна підписали Меморандум про партнерство

307

27 серпня МХП та «Органічна Україна» уклали Меморандум про партнерство.

Документ, який підписали Голова правління МХП Юрій Косюк та президент ГС «Органічна Україна» Олена Березовська, закріплює наміри сторін щодо відновлення родючості українських ґрунтів, забезпечення споживачів українською органічною продукцією, впровадження концепції сталого виробництва та сталого споживання, що базується на міжнародних екологічних вимогах та стандартах.

Про це повідомляє пресслужба МХП.

 «Стан вітчизняних ґрунтів стає вже не аграрним питанням, а проблемою екологічної безпеки. В Україні близько 8% світового запасу чорнозему. Але все це дуже вичерпний ресурс. І що буде з ґрунтами, а значить і з нами, в найближчі роки — теж залежить від нас.

Органічний сектор сільського господарства в Україні знаходиться у процесі стійкого зростання з початку 2000-х років. Проте, існують значні можливості для подальшого росту в цьому секторі, особливо завдяки географічній близькості до зростаючих органічних ринків Європейського Союзу (ЄС), а також за рахунок значного нереалізованого потенціалу внутрішнього органічного ринку України.

Наша мета – сталий та збалансований розвиток аграрного сектору України, основою якого є екологічно чисте виробництво.

Для досягнення стратегічних цілей України – відновлення родючості українських ґрунтів та потужного виходу на глобальний ринок органічної продукції, необхідно зробити перший крок. Тому сьогодні ми підписуємо меморандум про стратегічне партнерство з Громадською спілкою «Органічна Україна», — зазначив Юрій Косюк, Голова правління МХП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here