«AGROEXPO-2020»: масштаби вражають!

652

З 30 вересня по 3 жовтня у Кропивницькому проходила VIII Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки  «AGROEXPO-2020». Захід відбувся під патронатом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Участь у виставці взяли 450 компаній-експонентів. Виставкова площа комплексу мала рекордні для України розміри та складала 125 000 м².

За чотири дні роботи виставки її відвідали близько 42 тисяч гостей, на яких чекало багато цікавинок, а саме:

 • статичні експозиції на відкритій виставковій площі та в критому павільйоні;

 • насичена ділова програма (семінари, конференції, панельні дискусії);
 • презентація новинок сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів безпосередньо в роботі у полі;
 • виставка «AUTOLAND»,  де були представлені легкові і вантажні автомобілі  світових брендів;
 • Всеукраїнський освітній ярмарок, під час якого свої наукові потужності презентували 30 навчальних закладів із різних куточків України;
 • «Покровський ярмарок» з міні-експозиціями товарів декоративно-ужиткового мистецтва, частуванням, виступами творчих колективів та вже традиційним конкурсом «Гарбуз-велетень». Зазначимо, що під час «Покровського Ярмарку» цьогоріч  відзначали 175 років від дня народження нашого видатного земляка-драматурга Івана Карпенка-Карого (Тобілевича), персонаж однойменного твору якого – Мартин Боруля є символом-брендом ярмарку;

 • фестиваль вуличної їжі «Єлисавет Смак Fest», під час якого кожен охочий мав змогу посмакувати різноманітними стравами кухонь народів світу;
 • експозиція тваринництва і птахівництва радувала як найменших відвідувачів виставки, так і фермерів з усіх куточків України.

Аграрії мали можливість не лише ознайомитися з сільськогосподарськими новинками, отримати фахові консультації від провідних спеціалістів, обмінятися досвідом з колегами, а й придбати сільгосптехніку за акційними цінами: у разі підписання договорів на купівлю техніки безпосередньо на виставці фермери отримували знижку від 5%,  якщо ж вони забирали агрегат просто з експозиції – 10%.

У офіційному відкритті взяли участь Міністр розвитку економіки,  торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і представники місцевої влади, керівники профільних бізнес-асоціацій та виробники.

«Аграрний сектор був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку. Розуміючи цю особливу роль АПК, Уряд продовжує системну підтримку аграрного сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях, зокрема, йдеться про підтримку розвитку тваринництва, фермерства, українського сільгоспмашинобудування, садівництва, виноградарства, відновлення зрошення», – зазначив Міністр.

Ігор Петрашко також відмітив, що виставка «AGROEXPO» виступає унікальною платформою для ефективного діалогу, обміну досвідом, вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та досягнення нових високих результатів.

Коментарі учасників «AGROEXPO-2020»:

Єлизавета Ладанова менеджер по роботі з ключовими клієнтами ТОВ «УТК ХимАльянс»:

«УТК ХимАльянс»  – це українська багатопрофільна компанія, основним видом діяльності якої є виробництво рідких комплексних добрив (РКД) марки BlauPhos за технологією хімічного синтезу.

Наші добрива мають низку переваг, а саме: вони ефективні, якісні, безбаластні, містять оптимальний баланс орто і поліфосфатів, що забезпечує рослинам потужний старт, пролонговану дію та високий коефіцієнт доступності діючих речовин. Це дозволяє вносити їх як основні перед посівом, ультралокально при посіві, за технологією 5Х5 см від насінини при посіві і в якості підживлення по вегетації.

Сьогодні наша продукція набуває великої популярності серед вітчизняних фермерів. Адже, зважаючи, що погодно-кліматичні умови з року в рік кардинально змінюються, все більше аграріїв починають застосовувати РКД, які при інтенсивних технологіях вирощування і за умов браку вологи показують кращий результат у порівнянні з гранульованими добривами.

Крім виробництва добрив, «УТК ХимАальянс» також реалізує мінеральні гранульовані добрива та надає повний комплекс послуг по внесенню КАС. Роботи виконуються самохідними агрегатами на шинах низького тиску РОСА. А для забезпечення безперебійної роботи ми підвозимо КАС в господарство власним парком автомобільних цистерн».

Володимир Бурлака, спеціаліст із розвитку технології No-till ТОВ «Компанія Агромир»:

«ТОВ «Компанія Агромир» уже 15 років успішно працює в Україні за технологією No-Till.  Цю технологію у 2003 році ми «завезли» з Бразилії, і були одними з перших, хто започаткував її в нашій країні.

Наша діяльність на землі (обробляємо близько 8 000 га) в господарствах, які розташовані у різних регіонах: Кіровоградській, Тернопільській та Житомирській областях, повністю відповідає визначенню та принципам No-Till:

 • збереження рослинних рештків на поверхні поля;
 • відсутність будь-якого попереднього обробітку ґрунту;
 • пряме розміщення насіння;
 • мінімальне пошкодження структури ґрунту.

Сільгоспвиробникам ми пропонуємо підготовку і впровадження технології No-Till та технологічну підтримку. А оскільки кліматичні умови щороку змінюються, переважає посушлива погода, чимало аграріїв почали виявляти жвавий інтерес до цієї технології, адже вона спрямована на збереження вологи в ґрунті. Крім того, технологія No-Till є економічно вигідною та дозволяє заощаджувати кошти: наприклад, якщо порахувати витрати на дизпаливо, то при класичному обробітку аграрій витрачає близько 100 л дизпалива на гектар. При застосуванні ж технології No-Till – лише 25 літрів на гектар. У підсумку, економія виходить суттєва!

Також «Компанія Агромир» – є офіційним дистриб’ютором посівної техніки бразильської компанії SEMEATO –  провідного виробника унікальних сівалок для технології No-Till у світі.

За15 років роботи ми продали вже близько 650 одиниць техніки. Забезпечуємо й сервіс та гарантійне обслуговування посівних агрегатів: у нас працює потужна сервісна служба, маємо великі склади запасних частин».

Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here