Неперевершена продуктивність серії KUHN SB завдяки новому високоефективному подавальному ролику

229

Враховуючи постійне звуження сезону для збору врожаю, обнадійливо знати, що бренд KUHN підняв планку продуктивності, запровадивши новий високоефективний подавальний ролик з 2021 модельного року на прес-підбирачах серії SB для формування великогабаритних надщільних тюків. Приводний роликовий притискно-розподільчий пристрій підбирача активно відстежує висоту валка і забезпечує постійну рівномірну подачу матеріалу на подавальний ротор.

Оптимальна подача рослинно матеріалу для різних культур та розмірів валків
Складні умови пресування та нерівномірність валків є одними з найбільших проблем для подавального ротора. Завдяки ВИСОКОЕФЕКТИВНОМУ ПРИТИСКНОМУ РОЗПОДІЛЬЧОМУ ВАЛИКУ від KUHN ці труднощі віднині залишаються у минулому. Роликовий подавальний пристрій не тільки полегшує підбирання валків, а й рівномірно розподіляє масу валка по висоті. Маючи свободу руху до 25 см, він ущільнює рослинний матеріал. Таким чином компенсуються неоднорідність маси валка, завдяки чому ротор отримує рівномірний потік матеріалу і досягається більша продуктивність.

Оптимізація роботи системи подачі
Рівномірність подачі матеріалу зменшує потребу в потужності, і машина працює більш плавно, уникаючи пікових навантажень. Завдяки меншому динамічному навантаженню на зону подачі значно продовжується термін експлуатації машини.

Завдяки значно більшій пропускній здатності, зменшенню потреби в потужності та меншому ризику забиття або перевантаження на сторони ротора, вимогливі клієнти тепер мають надійне рішення незалежно від процедури пресування.

Переваги високоефективного подавального ролика від KUHN:

  • неперевершена загальна продуктивність;
  • оптимальна подача рослинного матеріалу навіть при нерівномірній масі валків;
  • менше пікових навантажень в системі подачі;
  • плавна робота машини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here