Перший мільярд доступних кредитів для бізнесу «5-7-9» видав Укргазбанк

368

Укргазбанк підписав кредитних угод на 1 мільярд грн за президентською програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Як зазначається на сайті, левова частка саме інвестиційні кредити (понад 80%).

Наразі державний Укргазбанк утримує абсолютне лідерство у наданні інвесткредитів, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів. Про це говорить статистика Міністерства фінансів.

Зі слів банкірів, таку допомогу отримують і молоді підприємці та їх нові починання: близько 7 млн грн отримали молоді бізнесмени на свої стартапи. На розгляді ще 9 кредитних заявок від стартапів на суму близько 10 млн гривень.

Нагадаємо, що першим в Україні стартапом, який отримав доступний кредит на свій бізнес, став еко-підприємець з Хмельницького. Його ідея – виробництво розпалювача вогню з деревної вовни. А Укргазбанк, як перший еко-банк країни, активно підтримує виробництва таких продуктів, що не забруднюють наше довкілля.

Загалом фінансування було надано таким сферам діяльності: сільське господарство, переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність.

Сьогодні Укргазбанк розглядає ще 182 кредитні заявки на суму близько 300 млн грн. Середній розмір інвестиційного кредиту становить близько 700 тис. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here