Topcon випустив сенсорні консолі для тракторів XD та XD+ з інтерфейсом Horizon 5

168

Компанія-розробник систем супутникового позиціонування  Topcon Agriculture оголосила про випуск нових сенсорних консолей XD та XD+ для кабін тракторів з удосконаленим інтерфейсом користувача Horizon 5.

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на futurefarming.com.

Завдяки інтеграції Topcon Agriculture Platform (TAP) консолі розроблені з метою забезпечити фермерів повнофункціональними налаштуваннями для оптимізації своїх інвестицій. Тобто, відтепер фермер сплачує лише за необхідні йому опції.

«У міру зростання потреб фермера, йому часто доводилося використовувати кілька однофункціональних консолей. В останні роки Topcon запропонував сімейство консолей X з універсальним рішенням для вирішення цієї проблеми, зокрема покращення налаштування, оновлення, підтримки та зменшення загальних витрат на обладнання. Нове доповнення серії спрощує управління в кабіні і це модульний підхід з урахуванням майбутніх потреб для кожної унікальної сільськогосподарської операції», – каже Брайан Сорбе – віце-президент відділу продукції для глобальних рішень.

Нові консолі спроєктовані для будь-яких застосувань як підготовка ґрунту, сівба, догляд за посівами, збирання, зважування, включаючи послуги з обробки даних.

У Topcon заявляють, що фермери можуть отримати готові функції як базові вказівки, управління завданнями, універсальна сумісність ISO-UT та поля TAP для управління даними господарства. Додаткові функції можна розблокувати для використання з усім спектром датчиків Topcon та технологією управління додатками.

Консолі доступні на 7-дюймових та 12,1-дюймових моніторах з новими денними та нічними режимами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here