BEDNAR вивів на ринок нову сівалку Efecta CE 12000

127

Цьогоріч компанія BEDNAR розширила асортимент агрегатів для сівби, презентувавши новий посівний комплекс Efecta CE з шириною захвату 12 м та точним розміщенням насіння по всій робочій ширині. 

Про це повідомляє traktorist.ua з посиланням на прес-службу компанії BEDNAR.

З виходом на ринок сівалки BEDNAR Efecta CE 12000 виробник може забезпечити повну технологічну лінію для великих сільськогосподарських підприємств, у тому числі й ті, що використовують систему CTF (Controlled Traffic Farming).

«Головною причиною розробки цієї сівалки були вимоги фермерів, які обробляють великі площі та часто не можуть вирощувати врожаї відповідно до своїх очікувань. Такі сільськогосподарські підприємства використовують специфічні системи обробітку ґрунту, з якими вони мали хороший досвід, і вони не готові це змінювати. Тому в них обмежений період часу для посіву. Сівалка BEDNAR Efecta CE 12000 вносить нові тенденції у сфері високої добової продуктивності, до 200 га/день, з низьким рівнем споживання пального, високою робочою швидкістю та низькою вимогою до тягового зусилля трактора (300 к.с.)»-  сказав  Ян Беднар – бізнес-директор BEDNAR.

Ян Беднар відзначив, що у порівнянні з аналогами подібної конструкції, широкозахватна сівалка BEDNAR Efecta CE значно відрізняється і є більш універсальною.

На Efecta CE дисковий сошник може бути встановлений на двох міжряддях на відстані 12,5 см або 16,7 см. Рівномірний розподіл насіння забезпечується також чотирма механізмами висіву та розподільчою головкою з можливістю управління секцією для уникнення пересівів та на клинах.

Сівалка керується власним програмним забезпеченням BEDNAR — завдяки підключенню агрегата за допомогою технології Isobus або управління на моніторах BEDNAR.

Перші постачання виробник планує здійснити навесні 2021 р. Перші 3 одиниці BEDNAR Efecta CE 12000 отримають данські фермерські господарства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here