«ІнтерАГРО 2020»: сучасні тренди для агробізнесу

373

28-29 жовтня в Міжнародному виставкому центрі міста Києва проходила Міжнародна торговельна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2020».

Захід відбувається 1 раз на 2 роки та презентує інноваційні рішення у аграрному секторі: останні моделі тракторів, комбайнів, обприскувачів, розкидачі добрив, ґрунтообробну та посівну техніку, техніку та обладнання для перевезення і зберігання зерна, елеваторне обладнання, технології точного землеробства й агроклімату, запчастини, обладнання та технології для рослинництва, агрохімію, насіння тощо.

Протягом двох днів яскраві стенди учасників зустрічали відвідувачів, котрі могли не лише ознайомитися з продукцією від провідних виробників, а й отримати фахові консультації.

Насиченою і цікавою була і ділова програма, що включала конференції, семінари, воркшопи з приводу різноманітних актуальних питань. Мета цих ділових заходів – допомогти сільгоспвиробникам зорієнтуватись у вирі новинок галузі і зрозуміти напрями розвитку ринку.

Зокрема, серед «родзинок»  цьогорічної виставки:

  • IT-Corner 2020 — спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі, у рамках якої відбувся бізнес-форум «IT-Corner 2020: тренди, технології, IT-рішення для агробізнесу».
  • Agro Energy DAY 2020 — міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі, у рамках якої відбулася міжнародна конференція «Біоенергетика: від ідеї до реалізації біоенергетичного проєкту в українських реаліях, сучасні технології, практичні кейси».

Яскравою подією ««ІнтерАГРО 2020»»  стало підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень у сільгосптехніці й обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, аби представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці та обладнанні, а підприємства і організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

Коментарі учасників «ІнтерАГРО 2020»

Олексій Кривонос, регіональний менеджер «PÖTTINGER Україна» у Черкаській області та на півдні Київської області:

«На виставці «ІнтерАГРО2020» ми представляємо 4 одиниці ґрунтообробної техніки: найбільш ходові та популярні агрегати в Україні. Серед них є й наша новинка – причіпний культиватор TERRIA з робочою шириною  6 м (є також версії з робочою шириною від 4,0 до 6,0 м), та з 4-ма балками (є ще 3-балковий варіант),  який наразі проходить випробування на полях і вже чудово себе зарекомендував. Цей агрегат має широкі можливості використання в обробітку ґрунту: від поверхневого обробітку стерні до глибокого розпушування. Глибина обробітку може варіюватися від 5 до 35 сантиметрів.

Всі знають, що рихлити землю потрібно, проте, це рекомендовано робити раз на 3 роки, аби не виснажувати ґрунт. Але є культури, які потребують частішого рихлення,  і цей культиватор покликаний вирішити проблему, адже здійснює повноцінний обробіток ґрунту без обороту пласта».

Назарій Півньов, заступник директора ТОВ «Франк Лемекс»:

«ТОВ «Франк Лемекс» – дочірнє підприємство заводу ФРАНК Вальц-унд Шмідетехнік, що розташований у Німеччині.

Вже 18 років вітчизняним аграріям ми пропонуємо комплектуючі деталі і запчастини до імпортної ґрунтообробної техніки, а саме: робочі органи для ґрунтообробної техніки всіх відомих виробників, таких як Лемкен, Грегуар Бессон, Квернеланд, Фогель унд Нот, Рабеверк, ББГ; робочі органи для бурякозбиральної техніки таких виробників, як Хольмер, Кляйне, Ропа; колоскопідйомники, ножі, сегменти, пальці  до всіх сучасних зернозбиральних комбайнів.

Наша компанія має представництва і великі склади у трьох регіонах, тож клієнтам у разі необхідності не потрібно довго чекати замовлення, ми гарантуємо швидке обслуговування та високу якість нашої продукції».

Сергій Сироцинський, керівник «Аерофаб Україна»:

«Компанія «Аерофаб Україна» створює професійні рішення для підприємств комунального, енергетичного, транспортного секторів, виконує складні завдання з моніторингу та підтримки їх інфраструктури, формує якісну основу для своєчасних управлінських рішень.

На виставці «ІнтерАгро 2020» ми представляємо  комплекс на базі безпілотного літального апарату DR-60 (A)gro, розроблений Uavita Systems.  Усі права на нього належать Uavita Systems. Комплекс призначений для внесення ЗЗР та добрив методом ультрамалооб’ємного обприскування. Ця прогресивна методика дозволяє використовувати значно менше води та отримувати при цьому кращий та економічно вигідніший результат. Великий бак, яким оснащений БПЛА, дає можливість обробляти від 500 до 1000 га за добу».

Дмитро Починок, ТОВ «Акпадон Агро»:

«Компанія Акпадон-Агро” виробляє і реалізує високоякісний елітний посівний матеріал гібридів соняшнику і кукурудзи зарубіжної та вітчизняної селекції з високим генетичним потенціалом, що підходять для різних умов і регіонів.

На українському ринку ми працюємо вже більше 10 років. Усе наше насіння проходить багатоступінчастий контроль і повністю відповідає стандартам ДСТУ, що підтверджуються сертифікатами якості».

Микола Самолюк, заступник директора по роботі з VIP клієнтами компанії «Франдеса Україна»:

«Компанія «Франдеса Україна» є партнером, а також ексклюзивним представником заводу-виробника засобів захисту рослин «Франдеса» Республіки Білорусь.

На українському ринку ми працюємо вже 10 років, пропонуємо сільгоспвиробникам хімічні засоби захисту рослин, а саме: протруйники, гербіциди, фунгіциди, інсектициди.

Мета нашої діяльності – забезпечити аграріїв високоефективними препаратами, які відповідають найсучаснішим світовим стандартам якості і екологічної безпеки за рахунок постійного впровадження інновацій і високих технологій. Цього року учасників виставки очікувано менше, проте це чудова нагода змінити звичну офісну обстановку на платформу з представленими інноваційними рішеннями в агросфері. IнтерАГРО – це місце зустрічі давніх партнерів та знайомство з новими».

Лариса Ткаченко, комерційний директор ТОВ «Форполімер»:

«Компанія «Форполімер» заснована 3 роки тому групою вчених-хіміків. Підприємство створено з метою впровадження розроблених фахівцями новаторських технологій із застосування поліуретанових виробів і поліуретанового футерування в різні галузі промисловості і сільського господарства.

Ці технології дозволяють вирішити проблеми зі зносом і корозією поверхонь, дробленням матеріалів, оптимізувати виробництво і збільшити його рентабельність.

Центральний офіс розташований у Харкові, проте працюємо по всій країні. Маємо власну лабораторію для виготовлення поліуретану. Також виконуємо повний цикл робіт з поліуретанового футерування елеваторного обладнання і відновлення зношеного обладнання, що допомагає зберегти зерно від пошкодження та бою і суттєво продовжує термін служби елеваторів».

Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here