Massey Ferguson запускає трактор MF 7719 S в ексклюзивній специфікації

110

Massey Ferguson, світовий бренд AGCO (NYSE: AGCO), оголосив про запуск свого високотехнологічного трактора MF 7719 S NEXT Edition після успіху 4 моделей представлених на виставці Agritechnica 2019 (MF 5711 S Dyna-4, MF 5713 S Dyna-4, MF 7720 S Dyna-VT і MF 7726 S Dyna-VT).

Про це повідомляє прес-служба компанії Massey Ferguson.

Ексклюзивна специфікація NEXT Edition тепер доступна на одній з найпопулярніших моделей Massey Ferguson — MF 7719 S Dyna-VT, що відзначена нагородою «Машина року 2019».

Massey Ferguson розробив версії NEXT Edition, об’єднавши елементи ексклюзивних пакетів MF 7700 S Exclusive з додатковими характеристиками і функціями підвищення комфорту та продуктивності в ексклюзивному забарвленні.

Цей простий пакет забезпечує неперевершений рівень продуктивності і відмінне співвідношення ціни і якості, підвищуючи продуктивність для фермерів і підрядників.

Модель MF 7719 S NEXT Edition потужністю 190 к.с. оснащена найсучаснішою трансмісією Dyna-VT CVT.

У цих нових тракторах, спеціально розроблених для задоволення потреб професійних сільськогосподарських працівників, від змішаних господарств до сільськогосподарських підприємств і підрядників, використовуються прості і надійні технології, що забезпечують максимальну ефективність і низькі експлуатаційні витрати.

Високоефективна модель NEXT Edition з вражаючою тяговою здатністю і вантажопідйомністю перевершує по робочих характеристиках як в польових умовах, так і на дорогах, з чудовою економією палива, великими інтервалами між технічним обслуговуванням і низькими вимогами до технічного обслуговування, що знижують експлуатаційні витрати.

Детальний опис можна переглянути за посиланням:

https://www.masseyferguson.co.ua/nwes/11252020

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here