Найбільша польська мережа магазинів “Бєдронка” переходить на яйця кейдж фрі

139

З метою покращення добробуту тварин, мережа популярних в Польщі магазинів “Бєдронка” до 31 грудня 2021 року зобов’язались перейти на яйця від курей безкліткового утримання. Першим містом, в якому запровадять ці зміни, буде Варшава, вже з 1 січня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба ГО «Відкриті клітки України» з посиланням на сайт biznes.interia.pl.

У 2019 році в Польщі 50 мільйонів курей знесли понад 10 мільярдів яєць, і більша їх частина – це кури, що утримуються в клітках.

За 2019 рік 25% проданих яєць в “Бєдронці” – це органічні яйця, тобто яйця від курей, які утримуються на органічних фермах, без використання кліток. У 2018 році цей відсоток був нижчим (20%). З 1 січня 2022 року в “Бєдронці” всі яйця будуть лише від курей органічного типу утримання чи безкліткового утримання. Перехід уже працює, і понад 150 магазинів у Варшаві з 1 січня 2021 року запропонують своїм клієнтам лише свіжі яйця альтернативного утримання.

“Ми дуже ретельно готувались, щоб оголосити це рішення, адже це також проблема для наших партнерів та постачальників. Однак ми знаємо, що добробут тварин дуже важливий для багатьох поляків. Наше рішення є відповіддю на очікування споживачів та сигналом до змін на всьому ринку” – переконує Марцін Доманський, комерційний директор мережі “Бєдронка”.

Рішення стосуються як яєць під власними торговими марками “Бєдронка”, так і торгових марок виробників, що з’являються на полицях їхніх магазинів, як доповнення асортименту. Протягом 2021 року яйця кліткового утримання будуть поступово вилучатись з магазинів по всій країні.

Нагадуємо, що в лютому 2020 року ритейлер Метро оголосив глобальну політику відмови від кліткових яєць і український філіал Метро Кеш Енд Кері зобов’язався перейти на яйця безкліткового виробництва до 2025 року.

Згодом, влітку цього року, Ашан Україна запустили власний бренд яєць безкліткового утримання, посилаючись на те, що “ми живемо у час, коли слово «гуманність» набуває дедалі більшого значення. Це поняття не обмежується повагою до людей, а стосується і ставлення до тварин, природи, усієї екосистеми та біорізноманіття. Забезпечення достойних умов праці співробітникам, благополуччя тваринам на фермах, відмова від тестувань на тваринах у косметичній сфері – це основоположні принципи, що є не менш важливими, ніж боротьба з корупцією чи з бідністю і голодом”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here