Найменші плуги LEMKEN – агрегати, без яких не обійтися аграріям

235

Плуги небесно-блакитного кольору – кольору LEMKEN – можна зустріти майже на кожному українському полі. Від малих до великих, від старих до нових – якими б вони не були – ці агрегати надійно та якісно обертають наші ґрунти вже не одне десятиліття.

З  розвитком аграрного сектору з’являлися потужні трактори, які потребували продуктивних знарядь. Так наші сільгоспвиробники познайомились із напівнавісними Діамантами. Проте, як відомо, історія виробництва плугів LEMKEN почалася дуже давно, і це були саме навісні плуги, котрі сьогодні відомі під моделями ЄврОпал та Ювель.

Ще донедавна модельний ряд ЄврОпалів був досить широким, були моделі 5, 6, 7, 8 та 9. Останні три зараз замінили більш технологічними та досконалими Ювелями. На ринку «б/у» агрегатів досі зустрічаються 110, 120, 140 та 160 моделі, випущені у 80-их та 90-их роках. Такий «раритет» успішно піддається ремонту, адже більшість запчастин, а особливо робочих органів є уніфікованими та виготовляються на заводі LEMKEN з дотриманням усіх вимог якості.

Сьогодні LEMKEN виробляє дві моделі ЄврОпал: 5 та 6. Також на заводі в індійському місті Нагпур виготовляють плуги Опал 090.

Наявні дві моделі ЄврОпалів відрізняються одна від одної баштою навіски: вища модель має товщий вал обороту плуга та більшу башту, що дозволяє плугу витримувати більші навантаження. При цьому фізичні розміри рами в обох моделях однакові – 110х110х8 мм цільної прямокутної труби, тоді як в ЄврОпал ця сама рама має посилене виконання. ЄврОпал 5 може мати від 2 до 4 корпусів, а ЄврОпал 6 – 4-5 та працювати з тракторами до 130 к.с. з 5-тикорпусним плугом, в той час як з ЄврОпал 5 завод дозволяє працювати тракторам  до 100 к.с на 4 корпуси.

Інших відмінностей між плугами немає. Обидві моделі оснащені запатентованим регулювальним центром Optiquick©, за допомогою якого можна легко та ефективно регулювати ширину захвату першого корпуса та оптимальну точку проходження лінії тяги. Це найбільш ефективний спосіб скорочення витрати палива та зношування робочих органів.

Окрім опорного колеса, яке використовується для регулювання глибини та може бути в трьох типорозмірах, на ЄврОпал можна встановлювати два види опорно-транспортного колеса, одне з яких має гідравлічну амортизацію. Колесо забезпечує надійне ведення глибини оранки та швидкий перехід з робочого положення у транспортне, і навпаки. В транспортному положенні при наявності опорно-транспортного колеса плуг опирається на нього і тягнеться за трактором як причеп. Це зменшує навантаження на навіску трактора та покращує безпеку руху.

З висотою рами 75 або ж 80 см (на вибір при замовленні плуга на заводі) вони оснащуються корпусами як із суцільними, так і зі смуговими відвалами типу Dural. Суцільні відвали є дешевшими приблизно на 250 євро за пару, але гірше подрібнюють ґрунт та більш схильні до налипання. Відстань між корпусами може бути 90 або 100 см. Останній варіант є для наших умов більш прийнятним, оскільки зменшується ймовірність забивання. Різноманітні передплужники – від низьких до високих (кукурудзяних) з додатковими можливостями регулювання покращують заорювання пожнивних решток.

Як і на більших плугах, на ЄврОпалах встановлюються дискові ножі, кутознімачі, ножі розширення борозни, освітлення та інші опції, які повноцінно вирішують поставлені задачі в індивідуальних умовах. Для збереження вологи та подрібнення скиби плуги можуть бути доукомплектовані котком-ґрунтоущільнювачем Варіопак.

Для роботи в пересушених умовах, або ж на ґрунтах, що засмічені камінням чи корінням, пропонуються плуги як з механічною системою захисту від перевантажень NON-STOP, так і з гідравлічною. В базовому оснащенні захист корпусу реалізовано двопозиційним зрізним болтом.

Українські аграрії обирають плуги з механічним регулюванням ширини, і причиною цього є не лише їх менша ціна. Гідравлічна зміна ширини захвату (22-50 см на корпус) змінює назву плуга з ЄврОпал на ВаріОпал, і є дуже популярною в країнах з невеликими та нерівними площами полів та перешкодами на них. Проте в українських умовах така опція також може бути затребувана при різкій зміні умов роботи в умовах посухи чи рельєфу. Заощадивши до 4000 євро, фермеру запропонують саме механічну  чотирьохпозиційну зміну ширини захвату на корпус (30, 35, 40, 45 см). Якщо оперативно підлаштовуватись під змінні умови не потрібно, то така економія цілком виправдана.

Навісні оборотні плуги Opal 090

Для задоволення потреб азіатського ринку компанія LEMKEN «розконсервувала» агрегат 70-их років минулого сторіччя та почала виробництво плугів Опал 090 в Індії. У зв’язку з досить прийнятною для українських аграріїв ціною на них, якістю самого агрегату, завдяки використанню тих же технологій та матеріалів, що і в Німеччині, плуг відповідає європейським аналогам та успішно постачається в Україну з 2-ма та 3-ма корпусами. Вони мають просту конструкцію, агрегатуються з тракторами класу МТЗ-80/82, характеризуються високими маневровими показниками, не перенавантажують навісну систему трактора та максимально використовують його тягове зусилля.

Opal 090 оснащений опорним колесом, його комплектують як суцільними, так і смуговими відвалами. Ширина захвату корпуса становить 25, 30, 35 см. На кожному корпусі додатково можна встановлювати передплужник або кутознімач. Глибина оранки варіюється в межах від 15 до 30 см в залежності від глибини орного горизонту та біологічних особливостей культурних рослин. Висота рами плуга – 70 см, а товщина –90х90х7 мм, що дозволяє витримувати максимально можливі навантаження з дозволеним класом тракторів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here