«НІБУЛОН» святкує 29-річчя

94

«Шлях успіху вистелений терном, а не трояндами. Тільки випробування, які гартують, народжують якості справжнього переможця. Ці якості стають бронею непереможного лідера та прикладом для послідовників» – цими словами «НІБУЛОН» починає свій допис у Facebook.

Сьогодні «НІБУЛОН» – єдина компанія, яка не тільки вирощує зерно, а й самостійно будує підприємства, порти, флот і реконструює одночасно суднобудівний завод. Але так було не завжди. У далекому 1991 році Олексій Вадатурський

заснував сільськогосподарське підприємство «НІБУЛОН». Початок 90-х став непростим періодом для всієї України: зміна валюти, гіперінфляція, політичні та економічні кризи. Але «НІБУЛОН» не зупинявся перед труднощами. З компанії, яка налічувала всього 7 співробітників, вона перетворилися на потужне підприємство зі світовим ім’ям, яке сьогодні дає роботу майже 7 000 працівників.

«Що нас чекає попереду? Звичайно ж, нові досягнення й нові перешкоди, які загартують нас ще більше, а значить і нові якості. Нам уже 29 років! Нам усього 29 років. Життя неймовірне, і нам дуже хочеться самим собі побажати можливості опанувати нові цікаві і неочікувані сфери та галузі економіки, залучити до нашого дружного колективу нових лідерів і професіоналів, реалізувати якомога більше інвестиційних проєктів і врятувати тисячі життів завдяки нашій благодійній допомозі» – пише «НІБУЛОН».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here