Україна та Німеччина продовжать співпрацю щодо підтримки бізнесу

164

8 грудня 2020 року, заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірина Новікова та  Посол Федеративної Республіки Німеччина Анка Фельдгузен підписали Спільну заяву про подальше співробітництво між Урядами України та Федеративної Республіки Німеччини за Програмою Федерального міністерства економіки та енергії Німеччини для менеджерів “Fit for Partnership with Germany”, інформує Мінекономіки.

Програма призначена для підтримки малого та середнього бізнесу та сприяє їхньому виходу на глобальні ринки. Так, протягом  2017-2019 року в Програмі взяли участь майже 1,5 тисячі підприємців, а також було укладено 54 угоди на суму 5,8 млн Євро.

Підписання Спільної заяви дозволяє продовжити співробітництво до  2023 року.

“Для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні надзвичайно важливо впроваджувати інноваційні ідеї, залучати сучасні технології та експертів з управління проєктами. Участь в Програмі та стажування в Німеччині дозволяє  підвищувати кваліфікацію українських менеджерів у галузі зовнішньоекономічної діяльності, а також налагоджувати міжнародні ділові зв’язки”, – прокоментувала заступниця Міністра Ірина Новікова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here