Досягнення ПП «ЗАХІДНИЙ БУГ» у 2020 році. Плани підприємства на 2021 рік

122

Про досягнення у 2020 році

«2020 –тий був продуктивним роком для нашого підприємства. Звісно, без помилок та труднощів нікуди, але ми встигали вчасно їх помічати та реагувати. Цьогоріч нам вдалось зібрати понад 235 тис. тон зернових, 26 тис. тон зернобобових, та 23 тис. тон олійних культур. Основна технічна культура, що вирощує наша компанія – це цукровий буряк. За цей рік зібрали понад 720 тис. тон., з середньою врожайністю 53,11 т/га. На сьогоднішній день підприємство обробляє 64 000 га., –  повідомив керівник підприємства «Західний Буг» Коцупир Василь Володимирович на сторінці підприємства у Facebook , – наприкінці 2019 року компанія придбала ще один елеватор у м. Ходорові з потужністю 18 тис. тон. У результаті чого, ми збільшили наші потужності у прийманні та зберіганні зерна до 108 тис. тон. За цей рік, до бюджету, підприємство сплатило 158 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Щороку компанія інвестує в оновлення парку сільськогосподарської техніки, адже від цього залежить, як і кількісні, так і якісні показники діяльності підприємства. Цей рік не став виключенням. В загальному в парк техніки ми інвестували 3 млн. доларів».

Про плани та цілі на 2021 рік

«Для отримання кращої врожайності та досягнення високих агрономічних показників, ми аналізуємо та впроваджуємо ощадливі для землі технології. У новому році на деяких наших підрозділах розпочинаємо працювати за технологією Strip-till. Ця технологія має ряд агрономічних і економічних переваг. Плануємо збільшити пропускну здатність елеваторів по зберіганні, доробці та відвантажені зерна. Загалом на модернізацію наших елеваторних комплексів запланували 93 млн. грн. У 2021 році розпочинаємо роботу над наступними проєктами: будівництво елеватора, млина та макаронних ліній у м. Збаражі. У ці проєкти плануємо інвестувати в загальному 403 млн. грн.: елеватор – 103 млн. грн., млин – 125 млн. грн., макаронні лінії – 175,5 млн. грн. Тобто наше підприємство буде не лише сировинною компанією, а й виробником готової продукції. Запустити проєкти плануємо у 2022 році.

В оновлення парку техніки у 2021 році інвестуємо 2,7 млн. доларів, –  розповів Василь Володимирович, – все, що вдалось досягнути у 2020 році – це результат важкої та плідної праці великої команди. Хочу подякувати кожному працівнику за вагомий внесок у роботу підприємства, нашим партнерам та орендодавцям за довіру та співпрацю».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here