Нідерландський інвестор планує почати виробництво веганського м’яса на Житомирщині

197

«Незважаючи на карантин, в області започатковано впровадження нових інвестиційних та інноваційних проєктів. Це будівництво потужної сонячної електростанції вартістю 5 мільйонів доларів, розширення цехів у ТОВ «Церсаніт Інвест» вартістю 30 мільйонів зі створенням 270 робочих місць, розширення виробництва «Ферпласт-Україна» із залученням 2 мільйонів євро та інші вагомі проекти, – повідомляє на своїй сторінці у Facebook  голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Також досягнуто домовленостей щодо залучення німецьких інвестицій у створення зерно-насіннєвої фабрики та лінії із сушки і заморозки ягід у Брусилівському районі. Окрім того нідерландський інвестор має намір створити у Баранівському районі нове виробництво веганського м’яса. Навесні цього року розпочнеться реєстрація відповідного товариства. Також ведуться перемовини з нідерландським інвестором щодо будівництва біоетанолового заводу в Попільнянському районі. Загалом завдяки бізнесу в області було створено понад 10 тисяч робочих місць.

«Це свідчить про те, що інвестори зацікавлені у розміщенні своїх підприємств, представництв великих концернів на території Житомирщини. Можу твердо сказати, що як і у 2020-му у новому році ми будемо прагнути і надалі ефективно співпрацювати з бізнесом: супроводжувати та підтримувати вже діючих інвесторів та активно допомагати тим, хто бажає пов’язати свій бізнес з нашою областю, легально та відповідально працювати задля розвитку Житомирщини» – повідомляється у дописі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here