Органічне виробництво: сучасний тренд чи майбутнє українського агросектору

423

Увага світової громадськості до органічної продукції неухильно зростає. Не пасе задніх і Україна: за останні роки органічне виробництво стає дедалі популярнішим у нас. Все більше як великих агрохолдингів, так і середніх сільгоспвиробників починають розвивати цей напрямок.

Іван Гавран

Чи є майбутнє в органічного виробництва, наскільки прибутковим воно є – про це та багато іншого редакція журналу «АгроЕліта» поспілкувалася з Іваном Гавраном, провідним фахівцем зі сертифікації, координатором групи «Допоміжні продукти» ТОВ «Органік Стандарт» та Василем Шукаловичем, провідним фахівцем зі стандартизації та сертифікації ТОВ «Органік стандарт».

– В Україні все більше набуває популярності тренд органічного виробництва. З чим це пов’язано?

– (І. Г.): Мотивація у кожного органічного виробника своя. Для когось – це спосіб ідентифікації, адже органічний продукт, як і його виробник, має своє ім’я, адресу, упізнаваний серед інших.

Хтось очікує економічні зиски, адже органічний продукт має свою преміальну ціну.

Інші дбають про природу, бо органічні методи виробництва покликані її зберегти.

Для когось – це переоцінка можливості існування агровиробництва взагалі у зв’язку з кліматичними тенденціями та викликами. Добре, якщо все разом…

Василь Шукалович

– Що означає термін «органічне виробництво» та які його принципи?

– (В. Ш.): Органічне виробництво – це сертифікована діяльність, пов’язана з виробництвом сільськогосподарської продукції, що провадиться із дотриманням вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції. Основними принципами органічного виробництва є використання методів дбайливих до навколишнього середовища та збереження ґрунту, відсутність викорстання ГМО, хімічно синтезованих речовин, поліплоїдних тварин і т.д.

– А що потрібно, аби стати органічним виробником?

– Першим кроком є подання заявки до акредитованого сертифікаційного органу та підписання з ним контракту на сертифікаційні роботи. Таких органів в Україні 18 (17 міжнародних компаній та один національний сертифікаційний орган ТОВ «Органік Стандарт»). Наступним етапом є проходження інспекції на дотримання вимог законодавства  в сфері органічного виробництва, що встановлені відповідно до законодавства країн, на ринки яких ви хочете мати доступ (напр. ЄС, США, України, Канади та ін). Насамкінець, на основі результатів інспекції, виробник отримує сертифікат із зазначеними продуктами в органічній якості, які він може реалізовувати. Інспекції є щорічними і підтверджують органічний статус виробника кожного року на основі аналізу методів виробництва та дотримання відповідного законодавства.

– Як можна дізнатися, що продукція справді органічна?

– Органічною може називатись продукція, сертифікована акредитованим органом сертифікації відповідно до певного органічного стандарту.  Обов’язковими на маркуванні мають бути: назва і органічний статус продукту; назва і адреса виробника; яким органом сертифікації і за яким стандартом продукт сертифікований і номер партії.

Кожен стандарт має свою ідентифікацію (знак).  Тому на етикетці додатково може бути знак стандарту (напр. «євролист») та знак або лого органу сертифікації. На сторінці органу сертифікації можна перевірити актуальність сертифікату і продукту в ньому.

– Розкажіть детальніше про саме виробництво: якими заходами можна підтримувати здоров’я рослин?

– (І. Г.): Загальним принципом органічного рослинництва є планування і управління біологічними процесами, які базуються на екосистемах (як сукупність живих організмів, які пристосувалися до спільного проживання в певному середовищі існування, утворюючи з ним єдине ціле).  Тобто, враховуючи особливості місцевих умов вирощування сільгосппродукції, використовуються внутрішні природні ресурси (ґрунт, волога, мікроклімат, переважання вітрів і т.д.) зі залученням живих організмів і застосуванням фізичних методів виробництва (механічних, термічних (але не спалювання стерні).  У той же час обмежується застосування вхідних (допоміжних або тих, що надходять із-за меж конкретного органічного господарства) продуктів, речовин тощо. Якщо така потреба на господарстві виникає, то такі допоміжні вхідні продукти мають походити з органічного виробництва або мають бути природними речовинами, чи речовинами, які отримані природним шляхом, або малорозчинними мінеральними добривами (мінералами, глинами тощо).

Усім відомо, що агротехнічні прийоми вирішують більшу частину проблем у господарстві. Тому кожен аграрій має виконати обов’язкові вимоги, яким вчать в аграрному навчальному закладі: вибрати культури і сорти, стійкі до шкідників та хвороб; розробити відповідну ротацію культур (сівозміну); застосовувати механічні методи (техніки, технології) вирощування продукції; забезпечити захист від природних ворогів (шкідників). Це можуть бути фітонасадження, посів нектароносів з конвеєрним цвітінням рослин, літні та зимові укриття для ентомофагів тощо.

Таким чином, стає зрозуміло, що органічне виробництво не є технічною заміною хімічних синтетичних препаратів на біологічні. Цього замало.

– Чи можна використовувати певні допоміжні продукти і, якщо так, то з якою метою?

– Коли фермер виконав базові вимоги виробництва, але є загроза втрати врожаю, можна застосовувати засоби захисту рослин, якщо вони дозволені до використання в органічному виробництві. Це речовини, перелічені в Додатку ІІ Регулювання (ЄС) №889/2008) та/або готові товарні форми (допоміжні продукти), дозволені органом сертифікації. Використання недозволених речовин може стати причиною втрати органічного статусу продукту та/або поля, на якому ця речовина була застосована. До речі, гербіциди в органічному виробництві заборонені.

– Які біопрепарати дозволені для використання в органічному с/г?

– Усі допоміжні продукти для органічного рослинництва мають бути рослинного, тваринного, мікробного або мінерального (мінерали) походження, за винятком випадків, коли: продукти або речовини з таких джерел відсутні у достатній кількості або відсутні такі продукти чи речовини належної якості, або якщо альтернативи відсутні. Виняткові випадки не мають суперечити задачам і принципам органічного виробництва.  У той же час використання ресурсів, що не відновлюються, і продуктів несільськогосподарського походження має зводитись до мінімуму.

– Які продукти використовуються в органічному виробництві в якості пестицидів?

– Як згадувалось раніше, це речовини, перелічені в Додатку ІІ Регулювання (ЄС) №889/2008. Розповім детальніше про деякі з цих речовин.

Допоміжні продукти системної дії у цьому випадку відсутні, однак, є індуктори або елісітори стійкості рослин проти патогенних грибів і бактерій (ламінарин, COS-OGA, хітозан гідрохлорид, церевізан), які застосовуються на широкому спектрі культур. Їх використання в органічному виробництві дозволено з метою зменшення кількості фунгіцидних і бактерицидних обробок с/г культур допоміжними продуктами, які мають більш негативний вплив на навколишнє середовище (наприклад мідь, сірка), однак, не замінюють їх.

Рослинні олії (екстракт чайного дерева, олія цитронели, олія гвоздики, ріпакова олія, олія м’яти, соняшникова олія, цибулева олія) використовуються як інсектициди, акарициди, фунгіциди, бактерициди або інгібітори проростання, репеленти, нематоциди, родентициди, молюскоциди, засоби розрідження плодів.

Перекис водню, порошок насіння гірчиці та оцет використовуються в першу чергу для обробки насіння с/г культур перед посівом та для дезінфекції ріжучих інструментів та обладнання.

Евгенол, гераніол і тимол – фунгіциди контактної дії, які перешкоджають розвитку грибкового міцелію зі спор або знищують існуючий міцелій шляхом прямої дії на клітинні мембрани. Завдяки такому способу дії у патогенів не виникає до даних речовин резистентність.

Мікроорганізми (видовий склад треба уточнювати в органі сертифікації) мають широкий спектр дії проти шкідників та хвороб. З продуктів життєдіяльності мікроорганізмів дозволені лише спіносад і вище згаданий церевізан.

Мальтодекстрин використовується для контролю кліщів, білокрилки та попелиці в теплицях і на полях.

Рідке калійне мило – фунгіцид, акарицид, інсектицид.

Сірка – фунгіцид, акарицид, репелент.

Гідрокарбонат калію і натрію (або бікарбонат калію/натрію). Як фунгіцид використовується проти оідіуму винограду і парші яблуні. Як інсектицид є смертельним для личинок грушових медяниць  (Psylla pyri, P. pyricola) та репелентом для їх імаго, таким чином зменшуючи відкладення ними яєць на грушах.

Репеленти тальк та каолін (силікат алюмінію) змінюють зовнішній вигляд і структуру поверхні плодів, завдяки чому зменшується привабливість рослини для шкідників (медяниці, європейського червоного кліща, деяких видів попелиць, гронової листокрутки, виноградної цикадки). Тальк і каолін також можуть використовуватися для захисту сільськогосподарських культур від ультрафіолетового випромінювання.

Діамонійфосфат та гідролізовані білки застосовуються в якості атрактантів. Діамонійфосфат привабливий для мух. Його можна використовувати для контролю середземноморської фруктової мухи, вишневої мухи та інших двокрилих. Він, на відміну від феромонів, приваблює і самців, і самок, тому може використовуватися як для моніторингу, так і для масового відловлювання шкідників.

Сполуки міді (гідроксид міді,
хлороксид міді, оксид міді, бордоська рідина і триосновний сульфат міді)
використовуються лише як фунгіцид на багаторічних культурах з обмеженням до 4 кг міді на га в рік. Максимальна сумарна кількість використаної міді за семирічний період – 28 кг/га.

Інсектициди рослинної природи: Азадирактин, одержаний із Німу,  Касія, одержана з касії гіркої (Quassia amara), Піретрини.

Екстракт часнику використовується для контролю нематод, капустяної та інших мух на овочевих культурах закритого і відкритого ґрунту та плодово-ягідних культурах.

Фосфат заліза застосовується між культивованими рослинами як засіб для контролю молюсків.

Як засіб запобігання появи комірних шкідників у пустих складах та виробничих приміщеннях використовується кізельгур (діатомова земля). Він також може бути нанесений на зерно.  Зазвичай, обробляється лише верхній шар у силосі, щоб запобігти міграції шкідників.

Вуглекислий газ застосовується як фумігант проти комах і кліщів у продуктах (зерно, крупи)  під час їх зберігання.

Отже, фермери мають інструменти контролю шкідників та хвороб як під час вирощування, так і під час зберігання готової продукції. Для зручності органічних виробників нами щороку складається Перелік допоміжних продуктів, дозволених до застосування в органічному с/г, який можна знайти на сторінці Органік стандарт в закладці «Важлива інформація».

– Наостанок, які заходи необхідно провести на державному рівні, аби органічне виробництво розвивалося?

– (В. Ш.): Перший комплекс заходів повинен стосуватися розвитку та удосконалення нормативно-правового забезпечення виробництва та обігу  органічної продукції в Україні й його інтеграцію, насамперед, з законодавством ЄС. Слід зазначити про позитивні зрушення в цьому, адже відповідно до вже прийнятого законодавства, найближчим часом виробники не зможуть реалізовувати продукцію з позначками «еко», «біо» та ін. без органічної сертифікації. Це великий крок до формування чесного ринку в Україні.

Другий комплекс заходів стосується державної фінансової підтримки. Оскільки цей сектор є молодим, динамічним та прогресивним, важливим є механізми компенсації витрат вартості сертифікації, посівного органічного матеріалу та ін.  Адже для держави це мізерні кошти, які здатні стимулювати перехід дрібних і невеликих виробників, фермерів у сектор органіки, роблять їх конкурентоспроможними порівняно з великими холдингами.

Практика регіональної підтримки показує високу дієвість цього інструменту в плані ефекту для економіки, що створює додаткові робочі місця, задовольняє потреби споживачів у високоякісній продукції, несе високу соціальну функцію, покращує середовище проживання людей та їх здоров’я. Тим більше, це не якась наша «українська особлива історія», це шлях, який пройшли всі розвинені країни світу.

Спілкувалася Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here