Українська продукція відповідає найвищим стандартам та вже представлена у понад 190 країнах світу

114

Вплив пандемії COVID-19 позначився на обсягах зовнішньої торгівлі, змінивши тренди розвитку світової економіки та пріоритети державної політики. Враховуючи пріоритетність світової продовольчої безпеки, Україна, як надійний торговий партнер, докладає всіх зусиль, щоб гарантувати безперебійні поставки с/г продукції на зовнішні ринки. Українська продукція відповідає найвищим стандартам та вже представлена у понад 190 країнах світу, повідомляє сайт Мінекономіки.

«Глобальні кліматичні зміни, які призводять до проблем продовольчої безпеки у світі, вимагають серйозної адаптації сільського господарства до нових умов. Підвищення продуктивності сільського господарства, його стійкості до зовнішніх чинників, є запорукою збереження позиції України, як гаранта глобальної продовольчої безпеки», – прокоментував Ігор Петрашко на 13-й Берлінській конференції міністрів сільського господарства.

Враховуючи світові демографічні тренди та необхідність нарощування с/г виробництва, Уряд України продовжує системну підтримку аграрного сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях. Також Україна спрямовує заходи на адаптацію сільського господарства до змін клімату – на стимулювання інноваційної діяльності, розвиток біотехнологій та селекції, підвищення ефективності водокористування, ведення кліматично оптимізованого сільського господарства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here