Висока собівартість виробництва молока викликала значний стрибок цін

109

Починаючи від вересня 2020 року і до цього часу молочка перебуває на піку своєї вартості, повідомляє Асоціація тваринників України.

«Основним критерієм для формування ціни на молоко є його собівартість, а вона від початку осені значно зросла, – каже Ольга Лоза, технолог із годівлі ВРХ Асоціації тваринників України і компанії AVA Group. – Підвищення ж собівартості виробництва виникло через 2 головні причини. По-перше, це низька якість об’ємистих кормів через цьогорічний неврожай на силосні культури майже по всій Україні (лише в західних регіонах вдалося отримати силос гарної якості). По-друге, подорожчали зернові і протеїнові інгредієнти (соя, соняшник), через той самий неврожай.

Відтак, виробники не згодні реалізовувати сировину за старими цінами. І ця тенденція триватиме щонайменше весь перший квартал 2021 року, доки корів годують силосом, заготовленим з осені, який має відносно низьку поживну цінність. З іншого боку, можливе коливання вартості білково-протеїнової групи (зернові, соя та соняшник), проте навесні відчуватиметься дефіцит цієї сировини, що може спровокувати новий пік їх вартості. Тож чекати падіння цін на молочку поки що чекати не варто».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here