BEDNAR розширяє кордони. Компанія виходить на іспанський та португальський ринки

64

Чеський виробник сільськогосподарської техніки BEDNAR зайшов на  Піренейський Півострів на початку цього року. Місцевий ринок вимогливий і специфічний. Тому BEDNAR  витратив  деякий час на те, щоб підготуватися в 2020 році. Починаючи з 2021 року, іспанські та португальські фермери зможуть використовувати інноваційні сільськогосподарські агрегати BEDNAR для обробітку ґрунту, удобрення, посіву та мульчування.

Про це пише пресслужба компанії BEDNAR.

Ян Беднар, директор з продажу BEDNAR, розповідає про вихід на нові ринки: «Наша бізнес-стратегія для Іспанії та Португалії буде  схожа  на наш вихід на італійський ринок три роки тому. Однак італійський ринок зазнав деяких змін  в останні роки.  Великі господарства та постачальники послуг потребують не тільки якісних агрегатів для обробітку ґрунтів, удобрення та посіву, але й високої щоденної продуктивності. Вони готові платити за якість. Сьогодні Італія є одним з найбільш швидко зростаючих ринків.

Я бачив високий професіоналізм, коли подорожував Іспанією та Португалією, відвідуючи великі господарства та постачальників послуг. Місцеві фермери точно знають, чого хочуть. Вони шукають сучасні агрегати, які працюють точно і мають високу добову продуктивність. Наша компанія BEDNAR виробляє такі агрегати, і вони будуть доступні в Іспанії та Португалії починаючи з цього року»,  – додає Ян Беднар.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here