Компанія «Контінентал Фармерз Груп» спрямувала 30,8 млн. грн. на соціальні проекти

77

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені у 2020 році податки та реалізовані соціальні проекти.

Так, за попередній рік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів понад 923,3 млн. грн.., що на 253,2 млн. грн. більше, ніж у 2019 році. На соціальну підтримку громад, з якими агрохолдинг співпрацює на території п’яти областей Західної України, було спрямовано 30,8 млн. грн., повідомляє пресслужба «Контінентал Фармерз Груп».

«Минулого року весь світ зіштовхнувся з викликом під назвою COVID-19. Ми вчилися жити і працювати по-новому і, в той же час, посилено допомагали громадам та медикам. Майже 2 млн. грн. було спрямовано на придбання кисневих концентраторів, співфінансували купівлю апаратів ШВЛ, — коментує Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. — Компанія старалася допомогти кожному населеному пункту, де вона працює. Купували респіратори, маски, засоби захисту та дезінфекції не лише для медиків, але й для поштарів та соціальних працівників, чия робота передбачає велику кількість контактів з людьми. Пандемія — це наша спільна проблема, якій можемо протистояти, тільки об’єднавши наші зусилля».

У 2020 році компанія також продовжила підтримувати розвиток кооперації. На придбання обладнання для кооперативів та на організацію навчальних заходів для їхніх учасників «Контінентал» виділив 698,1 тис. грн. Також аграрії провели уже традиційний «Марафон лип», висадивши разом з громадами більше 4000 дерев.

Швейцарські експерти працюють над проектом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here