Лабораторія ДСВ стала офіційною лабораторією якості та сертифікації насіння ріпаку

100

Лабораторія якості Deutsche Saatveredelung AG (DSV) офіційно визнана лабораторією для участі у випробуваннях насіння, в рамках національних випробувань якості насіння ріпаку в Німеччині. Це було підтверджено відповідальним державним органом з сертифікації наприкінці 2020 року. Лабораторія DSV є однією з двох лабораторій, що сертифіковані в Німеччині для проведення національних випробувань насіння. На початку 2019 року лабораторія DSV була також акредитована Міжнародною асоціацією випробувань насіння (ISTA).

DSV – провідна німецька селекційна компанія. Одним з напрямків діяльності компанії є селекція та виробництво насіння ріпаку. Щороку DSV продає понад 4000 тонн високоякісних гібридів. Селекціонери компанії  працюють над забезпеченням якості насіння у власних лабораторіях DSV. Компанія створила нові приміщення з найкращими технічними умовами для сертифікації. В лабораторії насіння ріпаку тестується у стандартизованому порядку на такі важливі параметри якості, як чистота та схожість.

«Великою честю для DSV є те, що тепер наша лабораторія також затверджена, як офіційна приватна лабораторія якості. Цьому передувала велика підготовча робота, що тривала останні кілька років, включаючи підготовку посібника з управління якістю. В рамках “Постанови про насіння” нам необхідно було забезпечити наявність, як професійної, так і технічної компетентності, мати необхідні знання та навички. Акредитація ISTA була однією з найважливіших передумов та підтвердженням цього.», – говорить Катрін Бодекер, керівник лабораторії якості DSV.

01.02.2021

ТОВ «ДСВ – Україна»

01133, Київ

бул. Л.Українки, 34

а/с №39

https://dsv-seeds.com.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here