Потужності елеватора, який працює на біопаливі розширяють

105

На Ніжинському елеваторі Баришівської зернової компанії урочисто відкрили будівництво другої черги потужностей, пише пресслужба Grain Alliance. У плані встановити додаткові силоси та сушарку німецького виробництва з українським генератором, який працюватиме на біопальному. Проект реалізовується за безпосереднього співробітництва з Європейським банком реконструкції і розвитку.

«Збільшення потужностей цього лінійного елеватор одночасно збільшує можливість для обробки зерна, яке ми вирощуємо на своїх полях, і розширяє можливості агропідприємств ніжинської зони для обробки, зберігання і транспортування у порти збіжжя. Ми продовжуємо розвивати це потужне біоенергетичне підприємство, другу чергу будівництва плануємо звершити вже восени цього року»,- каже Євгеній Радовенюк, президент Баришівської зернової компанії Grain Alliance.

Новий проект Баришівської зернової компанії Grain Alliance викликав чималу цікавість. Так на урочисте відкриття другої черги будівництва завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні пан Тобіас Тиберг.

«Ми раді мати можливість підтримати цей проект, який є внеском у екологічнобезпечну та енергетичноефективну зернопереробну галузь. Сільське господарство – одна з найважливіших і найперспективніших галузей для  України, вона сприяє розвитку економіки в цій державі. І нас тішить, що наша країна виступає як інвестор у економічний розвиток, і як ініціатор проектів енергетичної ефективності бізнесу та збереження довкілля в Україні»,- зазначив Тобіас Тиберг, Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції В Україні.

Нагадаємо Україна планує перейти на біопаливо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here