Українські вчені розробили біопрепарати нової формації

117

Тепер українські аграрії мають змогу підживлювати та захищати сільгоспкультури вітчизняними біопрепаратами нової формації. Про це повідомив Ярослав Чабанюк – генеральний директор групи компаній BioNorma.

Українська компанія BioNorma – виробник біопрепаратів, вже більше 8 років на агроринку України представляє свої продукти для живлення та захисту сільгоспкультур.

Під час III Міжнародної торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі» BioNorma презентує одразу 4 продукти нової формації, які здатні покращити живлення більшості вирощуваних культур, зменшити витрати на добрива та полегшити технологічні процеси внесення.

Захід відбудеться 16 лютого о 12:00 в Міжнародному виставковому центрі Києва в рамках виставки «Агровесна».  Організатором заходу виступає агромедіа-агенція Sapienza за підтримки Міжнародного контрактового ярмарку.
Медіа партнери заходу –
ProAgro Information Company, журнал «АгроЕліта», Seeds.org та Agri-gator.com

Пройти безкоштовну реєстрацію на платформу-конференцію можливо за посиланням>>

Окремі панелі заходу будуть присвячені тому, як працює міжнародний інноваційний бізнес в Україні та інноваційній синергії: Україна – світ.

Ми розглянемо:

  • тренди сучасного агропромислового комплексу;
  • шляхи сталого розвитку у інтенсифікації сільського господарства.
  • під час заходу також будуть обговорені – актуальні питання сучасних агротехнологічних трендів в Україні та світі;
  • особливості використання агротехнологій в українських умовах;
  • можливостей, що надають агроінновації для розвитку компаній;
  • а також презентовані рішення щодо фінансових інструментів для запровадження таких технологій.

До заходу також долучаться агенти змін у продовольчих системах і представники посольств країн світу, щоб розповісти про інноваційні рішення у продовольчих системах країн.

Окрема секція платформи буде присвячена інноваційному агробізнесу жінок-фермерів, жінок – підприємниць – власниць аграрних компаній, їхнім історіям бізнесу та бізнес-підходам.


Участь у роботі торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» візьмуть фахівці провідних українських агрокомпаній, що мають досвід успішного запровадження інноваційних технологій у сільськогосподарському виробництві, гравці ринку агротехнологічних рішень для агробізнесу, фахівці фінансової галузі та експерти з агровиробництва.

Запровадження інновацій – необхідна вимога для розвитку агробізнесу. Приєднуйтеся до торгової платформи «Технології. Інновації. Фінанси» та збільшуйте прибутки власного агробізнесу!

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook>>

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>

Місце проведення: МВЦ, Броварський пр-т, 15, м. Київ

Початок заходу: о 12.00

З питань участі у заході звертайтеся за тел.: 099 737 17 92, 093 968 31 24.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here