Volvo Trucks вперше випробовує свої електровантажівки на великі відстані

63

DHL Freight та Volvo Trucks об’єднують зусилля для впровадження великотоннажних електричних вантажівок для регіональних перевезень, повідомляє specmachinery.com.ua.

До цього часу електричні вантажні автомобілі використовувалися переважно для перевезень вантажів на короткі відстані в межах міст і приміських районів. Зараз же DHL Freight і Volvo Trucks приступили до реалізації проекту з перевезення великовагових вантажів на більші відстані.

Співпраця у межах проекту передбачає ексклюзивні, перші в світі пілотні випробування повністю електричної вантажівки Volvo FH з повною масою автопоїзда до 60 тонн. Починаючи з березня вантажівка курсуватиме між двома логістичними терміналами DHL Freight у Швеції, відстань між якими становить близько 150 км.

Під час випробувань Volvo і DHL отримуватимуть важливий досвід та інформацію про організацію та експлуатацію відповідної зарядної інфраструктури. Зібрана інформація допоможе оптимізувати правильне співвідношення між робочою відстанню, вантажопідйомністю і зарядними станціями при щоденних вантажоперевезеннях.

Компанія Volvo Trucks рухається у напрямку поступового і ефективного переходу від транспортних засобів з двигунами, що працюють на викопних видах палива, до електричного транспорту. Це робиться з урахуванням усіх аспектів еко-системи для впровадження електрифікації, включаючи заряджання, планування маршрутів, кількість транспортних засобів, сервісне обслуговування та інші послуги.

DHL Freight активно просуває різні проекти у сфері сталого розвитку та екологічно чистих технологій, а також впровадила у Швеції програму з перевезення вантажів, орієнтовану на захист клімату. Клієнти, які беруть участь у цій програмі, платять фіксовану надбавку за кожну відправлену посилку або палету, а дохід, отриманий від цих надбавок, повністю інвестується в екологічно чисті технології у межах шведської мережі.

Вже сьогодні серійно випускаються електричні вантажівки Volvo FL Electric і Volvo FE Electric для вантажоперевезень у межах міста. Підрозділ DHL Supply Chain нещодавно ввів в експлуатацію новий Volvo FL Electric у Лондоні, представивши тим самим першу повністю електричну вантажівку Volvo для міської дистрибуції у Великій Британії.

Наприкінці минулого року компанія Volvo Trucks у Північній Америці розпочала продажі моделі VNR Electric, а цього року в Європі розпочнеться продаж лінійки великотоннажних електричних вантажівок Volvo.

Реалізація проекту DHL-Volvo розпочнеться у першому кварталі 2021 року. Він є частиною ініціативи REEL, що реалізується шведським агентством з питань інновацій Vinnova з метою сприяння переходу до електрифікованої системи вантажних перевезень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here