Агрохолдинг KSG Agro візьме участь у будівництві тваринницького комплексу в Казахстані

57

KSG Agro братиме участь у будівництві селекційно-гібридного тваринницького комплексу в Казахстані.

Про це пише infoindustria.com.ua з посиланням на пресслужбу KSG Agro.

У Казахстані планують побудувати українсько-швейцарський комплекс по вирощуванню чистопородних свиней. Спільна швейцарсько-українська делегація провела зустріч з керівництвом Алматинської області щодо будівництва в Казахстані селекційно-гібридного тваринницького комплексу потужністю 50 тис. голів свиней на рік і залучення близько 30 млн. євро інвестицій.

«Сьогоднішня зустріч стала його конкретним продовженням. Проект з будівництва тваринницького комплексу ми реалізуємо спільно з нашими українськими партнерами, використовуючи сучасні швейцарські технології. Ми працюємо з генетикою, але всередині природи, а не поза нею. Це натуральна генетика. Ми готові поділитися з місцевими виробниками нашими сучасними технологіями в галузі тваринництва », – зазначив голова швейцарської делегації Філіппо Ломбарді, а також повідомив, що завданням комплексу є виробництво чистопородних свиней без генетичних маніпуляцій, з гарантованою продуктивністю, стійких до захворювань.

«Планується, що до складу тваринницького комплексу входитимуть репродуктор, ферма і комбікормовий завод. Зараз нам важливо разом з партнерами розробити дорожню карту реалізації проекту », – повідомив у переговорах Сергій Касьянов, голова ради директорів українського агрохолдингу KSG Agro.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here